VIDEO: Lidé odhalili důvod hádky Bena Afflecka a Jennifer Lopez. Může za trapas na Grammy nová reklama?

Nová reklama Bena Afflecka pobavila fanoušky. Mohla způsobit spor v jeho vztahu s Jennifer Lopez?

Je to necelý měsíc, co internet řešil podivné fotky herce Bena Afflecka v pobočce koblihového fastfoodu Dunkin, kde zdánlivě obsluhoval u okýnka. O pár dní později došlo k předávání cen Grammy, kde se pro změnu Affleck tvářil extrémně znuděně, dokonce i samotná Jennifer Lopez mu musela říct, aby se začal trochu víc usmívat a neztrapňoval ji. No a během včerejšího Super Bowlu jsme se dozvěděli, že vše spolu možná souvisí. Tedy aspoň pokud budete věřit fanouškovským spekulacím na internetu.

Affleck si totiž zahrál v nové reklamě právě na řetězec Dunkin, kde se objevily výše zmíněné záběry z toho, jak obsluhuje. Na konci reklamy se pak objeví také jeho sexy partnerka JLo, která je v šoku, že Ben pracuje, a vyhání ho domů. Je to celé docela úsměvné a jako reklama to nefunguje vůbec špatně. Někteří lidé teď ale přišli s (popravdě dost mizernou) teorií, že právě ono vykázání z Dunkin vedlo k tomu, že se Affleck na cenách Grammy tvářil tak znuděně.

Naštěstí to ale vypadá, že u páru se nic nepokazilo, pár dní po cenách Grammy totiž Lopez sdílela záběr na Afflecka z jeho nového filmu Air, kde se, inu, netváří zrovna moc vesele. Fotku pak okomentovala slovy: „Takhle vypadá šťastný výraz mého manžela.“ Jinými slovy Affleck je zkrátka jedním z těch mužů, co se příliš neusmívají, ale jejich ženy jim to nemají za zlé.


Přečtěte si také