návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

VIDEO: Maskot s kelímkem parádně odrovnal hvězdu Hry o trůny. Reakce Daenerys vás dostane do kolen

Většina lidí by se při setkání s představitelkou Daenerys z Hry o trůny asi zachovala dost podobně.
Vydáno: 12.05.2019
Maskot basketbalového týmu byl ohromen ze setkání s Emilií Clarke 2
Autor: Youtube / Best Of the Best Maskot basketbalového týmu byl ohromen ze setkání s Emilií Clarke 2

Asi úplně všichni fanoušci seriálu Hra o trůny by byli naprosto ohromení, kdyby naživo spatřili herečku Emilii Clarke, představitelku Daenerys. A tak není divu, že setkání s ní rozhodilo i maskota amerického basketbalového týmu Houston Rockets v semifinálovém zápase proti Golden State Warriors. Ten se v klidu procházel podél hřiště, když náhle zahlédl herečku sedící v první řadě. Šokovaně upustil kelímek s kávou, který zrovna držel, položil si tlapu na na hruď a poklekl před matku draků.

Kamera pak zachytila i Emilii, která se smála a bořila hlavu do dlaní. Bylo vidět, že se baví a zakrývá rozpaky zároveň. Maskot pak sevřel a políbil její ruku, za což mu hvězda skromným gestem poděkovala. Není pochyb o tom, že káva, kterou maskot nesl a poté upustil, je narážkou na hojně probíranou kauzu zapomenutého kelímku společnosti Starbucks v jedné scéně poslední epizody Hry o trůny. Tento fakt společně s roztomilou reakcí herečky přispívá k tomu, že jejich předzápasové setkání je opravdu vtipné a originální. Přesvědčit se o tom můžete sami v následujícím videu.

 

 

Temná teorie o konci Hry o trůny 2

ODHALENO: Fanoušci Hry o trůny přišli s brutální teorií k Daenerys! Proč všechny zradí a stane se z ní Noční král?

Článek je zařazen v: maskot , Emilia Clarke , Daenerys Targaryen , basketbal , zápas , kelímek , káva

reklama