VIDEO: Nebinární zpěvačka si nechala vytetovat na lebku obří kérku! Co na ni říkáte?

Nebinární americká zpěvačka se na sociální síti pochlubila svým fanouškům novým tetováním.

Televizní a popová hvězda Demi Lovato je známá svým kontroverzním a někdy až šíleným chováním. Nebinární zpěvačka, která se nechává oslovovat „oni“, nyní všechny své fanoušky šokovala novoročním překvapením v podobě obrovské kérky vytetované na lebce.

Devětadvacetiletá hvězdička se svěřila do rukou známému tatérovi Dr. Woo, který jí na straně hlavy, těsně nad uchem, nechal inkoustem zvěčnit děsivě vyhlížejícího velikého pavouka. Demi se na sociální síti svěřila, že má pro ni kérka mytologický význam související s tzv. „Grandmother Spider“ – důležitou postavou mnoha indiánských kultur.

„Byla to Grandmother Spider, která nás naučila tolik věcí,“ sdílela Demi v příspěvku na Instagramu příběh, který ji inspiroval k tetování. „Učila nás o keramice a tkalcovství. Učila nás o ohni, světle a tmě. Naučila nás, že jsme všichni propojeni skrz síť – každý z nás má v tomto světě své místo,“ vysvětlila zpěvačka fanouškům, kteří na nový přírůstek reagovali dost smíšeně.

Mnoho z nich si totiž z Demi dělalo legraci kvůli tomu, že v minulosti v jednom z rozhovorů prozradila, že nemá ráda pavouky a bojí se jich. Jeden z fandů se však zpěvačky zastal. „Myslím, že se Demi dřív bála pavouků, ale tím tetováním dala najevo, že se nenechá strachem už dál ovládat,“ napsal na obhajobu.

[[nid:7883631]]


Přečtěte si také