Nebinární zpěvačku lidé kritizují, že se zbláznili
Autor: profimedia.cz Nebinární zpěvačku lidé kritizují, že se zbláznili

VIDEO: Slavná nebinární hvězda zpívala duchovi, aby mu pomohla překonat trauma z mužů

Tamara F.. Publikováno: 28.12.2021
Demi Lovato ve svém pořadu o paranormálních jevech dělali terapeutku duchovi.

reklama

O televizních a popových hvězdách Demi Lovato, které se v minulosti identifikovali jako nebinární osoby a přejí si být označováni jako „oni“, je všeobecně známo, že věří v nadpřirozený a nadpozemský život. Svědčí o tom i jejich nově natočený pseudovědecký dokumentární seriál Unidentified with Demi Lovato, ve kterém se snaží odhalit pravdu o fenoménu UFO a paranormálních jevech.

V nedávné epizodě seriálu se devětadvacetileté celebrity společně se svým kamarádem Matthewem Scottem a údajným expertem na paranormální aktivity Chrisem Smithem vydali do „města duchů“ Vulture City v Arizoně. Tam se má podle všeho nacházet opuštěný nevěstinec, ve kterém přebývá duch zesnulé dívky Carmen. Trojice tak dům vyhledala a pomocí EMF detektoru se spojila s duchem. Po chvíli však zjistila šokující odhalení, a to, že má duch z minulého života trauma. 

Přízrak se svěřil Lovato, že má z mužů strach a zpěvačka tak poprosila Matthewa a Chrise, aby opustili místnost. „Má z mužů trauma, proto nechce, abyste byli vevnitř,“ vysvětlili Lovato a dodali, že jí rozumí, protože si také prožili s muži trápení. Nakonec je napadlo, že Carmen zazpívá svou písničku Skyscraper, která je podle nich velmi emocionální. Jakmile dozpívali úryvek songu, z detektoru se ozval hluk, což trojice brala za potlesk a znamení, že své trauma duch pomalu překonává. Lidé na sociálních sítích však zpěvačky považují za duševně choré a nedůvěryhodné.

 

 

reklama