Showbyznys

22. března 2023 16:28

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ohebná kráska Tosca Rivola na obálce nového Playboye! Co všechno tanečnice ukázala?

V novém čísle pánské magazínu Playboy pózuje americká burleskní tanečnice Tosca Rivola.

Právě vychází dubnový Playboy, na jehož titulní straně pózuje Tosca Rivola. Tosca se narodila na Havaji. Její otec je přitom původem z Brna a matka pochází ze Švýcarska. Své dětství a dospívání Tosca prožila v Praze. V osmnácti letech se rozhodla využít naplno svůj potenciál a přestěhovala se do Los Angeles, kde vystudovala univerzitu. Již během studií se začala usilovně věnovat akrobacii na „cyr wheel“ v kombinaci s prvky burleskní show. O několik let později se zúčastnila mistrovství světa v gymnastice – v disciplíně cyr wheel. Objevila se také v americké verzi časopisu Rolling Stones.

V současnosti je mezinárodně uznávanou umělkyní – její show zahrnují cyr wheel, práci s bičem a klasickou burlesque. V show, které sama režíruje, ráda znázorňuje a ztvárňuje ženy mimo mainstreamovou kulturu. Úzce spolupracuje s ikonou Ditou Von Teese, se kterou vystupuje v její celosvětově známé show Glamonatrix. Minulý rok tato show zavítala i do Prahy a byla dva večery po sobě beznadějně vyprodaná.

Tosca se začátkem března přestěhovala z Los Angeles do Evropy, konkrétně do Londýna. „Ve West Endu mě čeká nová show, kterou budu režírovat. Jsem z této nové životní etapy nadšená,“ řekla Tosca a dodala: „Také budu blíže své rodině v Praze, což je pro mě velmi důležité!“ A nyní přijala další velkou výzvu. Pro Playboy nafotila Tosca odvážné snímky pod taktovkou renomované fotografky Veroniky Marx v jejím londýnském fotoateliéru s podtitulem Glamour se špetkou nebezpečí. A výsledné fotografie v dubnovém čísle pánského magazínu stojí opravdu za to. Tosca byla zkrátka při focení ve svém živlu.

A co dalšího najdete v novém čísle magazínu Playboy? Můžete si zde přečíst rozhovor s jedním z nejúspěšnějších českých bikerů Kristiánem Hynkem a na dvacet otázek odpovídá hadí muž Ludvík Janíček Berousek. V Playboyi zkrátka naleznete nejen krásné ženy, ale taky chytré články.

Sdílejte článek

Přečtěte si také