Showbyznys

20. prosince 2022 15:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Playboy představuje novou sexuální bohyni. Co všechno ukázala Playmate Marie Langerová?

Na titulní straně lednového Playboye pózuje Playmate Marie Langerová, která se ukazuje coby novodobá bohyně Afrodita.

Právě v těchto dnech vychází nové číslo pánského magazínu Playboy, a jak je u této značky zvykem, ani tentokrát se neobejde bez nádherné ženy na obálce. Tou aktuální je žhavá Playmate Marie Langerová, která se na titulní straně i dalších fotkách ukázala coby nová bohyně Afrodita. Marie je mladá, cílevědomá sexy žena, která ví, co chce a zbožňuje driftování. „Když jsem byla oslovena, abych se stala novou Playmate, neváhala jsem ani minutu,“ svěřila se Marie.

Plní se jí tak jeden z jejích tajných snů. S Marií se časopis Playboy vrátil do míst, odkud pochází starověká řecká bohyně sexuality, plodnosti, krásy a lásky Afrodita – na Kypr. „Focení na Kypru překonalo mé představy. Naprosto jsem si tento ostrov zamilovala. A určitě se budu vracet znovu a znovu. Ty magické východy a západy slunce stojí za to. Stejně tak i pláže a průzračně čisté moře,“ pronesla s nadšením Marie a dodala: „Když jsem se dozvěděla o koncepci focení, řekla jsem si: Jo, ztvárnit Afroditu 21. století je pro mě velká čest, výzva, a zároveň zodpovědnost. Už jen kvůli tomu, kdo Afrodita byla…“ Během tří dnů vznikly pod taktovkou fotografa Petra Mihleho úchvatné snímky s podtitulem Afrodita z Hot Peppers. Právě v tomto klubu Marie pracuje na pozici barmanky.

A co dalšího v lednovém vydání Playboye najdete? Magazín vám nabídne rozhovor s Liborem Votrubou – organizátorem vánočních trhů a na dvacet otázek odpovídá Karel Rada, který vede od roku 2017 českou ženskou fotbalovou reprezentaci. Lednové číslo Playboye je v prodeji od 15. prosince 2022.

Sdílejte článek
Štítky krása časopis playboy Playmate galerie Playboy Kypr Karel Rada sexy fotky Marie Langerová Marie Langer

Přečtěte si také