Showbyznys

16. listopadu 2022 16:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Roman Šebrle se vyfotil do Playboye se sexy blondýnou! Znáte tuhle krásku?

Právě vychází prosincový Playboy, na jehož titulní straně poprvé v nové éře českého Playboye pózují žena a muž. Jaká kráska se objevila vedle moderátora Romana Šebrleho?

Nové číslo Playboye bude opět bořit hranice. Zatímco v listopadu se na obálce díky Olze Lounové poprvé objevila těhotná žena, v nejnovějším vydání budou na titulní straně spolu poprvé žena a muž. A minimálně mužská hvězda titulky bude všem moc dobře známá. Jedná se totiž o oblíbeného moderátora Romana Šebrleho, který by se dal označit za prototyp playboye – je to úspěšný sportovec a hlavní tvář zpravodajství TV Prima a CNN Prima NEWS. „Když jsem se dozvěděl, že mám možnost pózovat na titulní straně prestižního magazínu, jako je Playboy, byl jsem nadšen. Není zcela běžné, že muž pózuje na titulní straně Playboye, takže jsem nabídku s radostí přijal,“ prozradil.

A kdo na fotkách ztvárnil jeho dámský protějšek? Stala se jím půvabná Kristýna Černá, návrhářka a majitelka značky Provoque, která vyrábí luxusní spodní a noční prádlo ruční výroby. „Z nabídky jsem byla mile překvapena. S Playboy magazínem spolupracuji na foceních již rok, ale v roli modelky je to pro mě premiéra,“ řekla Kristýna a dodala: „Zároveň jsem byla polichocena i volbou partnera pro focení, pózovat s legendou českého sportu a současnou hvězdou televizního zpravodajství je sen každé ženy.“ A s Šebrlem tvoří blonďatá kráska opravdu nádhernou dvojici, která spolu dokonale souzní.

Focení začalo za časného rána v luxusním hotelu v centru Prahy, kde pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy vznikly úchvatné snímky s podtitulem Hotelová provokace. Prosincové vydání, které vychází 16. listopadu, dále nabízí rozhovor s mistrem světa v MMA Jiřím Procházkou. Na 20 otázek odpovídá Vojta Kotek. A Michal David prozradí, jak z úspěšného jazzmana zběhl ke „kolovrátkové“ pop-music.


Přečtěte si také