VIDEO: Plivací kauza, která hýbe internetem! Vážně Harry Styles flusnul po kolegovi?

Video z festivalu v Benátkách, kde zpěvák Harry Styles údajně plivnul po kolegovi Chrisu Pineovi, nyní řeší celý internet.

Snímek To nic, drahá, zatím nesklízí kdovíjak nadšené reakce od kritiků, přesto se o něm ale horlivě diskutuje. To proto, že jej provází jedna z největších letošních filmových kontroverzí vůbec. Tu tvoří mix všelijakých zpráv a drbů ze zákulisí, jako například, že režisérka Olivia Wilde začala podvádět svého manžela Jasona Sudeikise se zpěvákem Harry Stylesem právě během přestávek v natáčení tohoto snímku, nebo že herečka Florence Pugh odmítala točit erotické scény se Stylesem, ale nakonec k tomu byla dotlačena, nebo že další špatná krev začala panovat mezi Stylesem a jinou hvězdou filmu, a to Chrisem Pinem.

Těžko říct, co je a není pravda, internet má ve zvyku přehánět a zveličovat. Jenže konkrétně ta poslední věc se nyní zdá být poměrně reálná, a to díky nečekanému „videodůkazu“, který poskytl Styles samotný. Ten byl totiž natočen, jak údajně plive po Pineovi přímo v sále před začátkem promítání. Video už oběhlo celý internet, bylo rozebráno do posledních detailů, a momentálně jsou nejpravděpodobnější dvě varianty.

Ta první, že Styles na Pinea skutečně plivnul, buď sliny, nebo žvýkačku, a že to bylo buď jako vtip mezi oběma herci, protože reakce Pinea byl spíš pobavená než naštvaná, no anebo že se nic nestalo a Chris Pine se usmál do svého klína, protože si všiml zprávy na telefonu. Inu, klip máte níže, závěr si můžete udělat sami. Nám to ale přijde docela jasné.

Sdílejte článek
Štítky film premiéra Harry Styles herec kontroverze festival chris pine To nic drahá

Přečtěte si také