VIDEO: Pohřešovaný rapper Ektor je zpátky! Spekulace o vězení vyvrátil novým klipem

Lidé o něm dlouho nevěděli a vymýšleli ty nejhorší scénáře. Nyní však o sobě dal populární český rapper vědět tím nejstylovějším způsobem.

Fanoušci českého rapu žili na sociálních sítích v posledních týdnech v podstatě jen jedním tématem – kam se sakra poděl populární rapper Ektor? Jedna z nejslavnějších tváří české hip-hopové scény jako by v posledních měsících prakticky zmizela z povrchu zemského. Naposledy o něm fanoušci slyšeli v podstatě na začátku roku, kdy vyšel videoklip k dvojsinglu Se změnili/Hodně styl. Od té doby o sobě rapper nedával vědět na sociálních sítích, instagramový profil si dokonce smazal, objevily se i informace o prodeji jeho auta či bytu na pražském Smíchově a všechny firmy, v nichž figuroval, byly převedeny na jiného vlastníka.

Šířily se tedy spekulace, podle nichž se buď topil v hlubokých dluzích, nebo si měl jít dokonce sednout do vězení! A jelikož o sobě Ektor ani po mnoha otázkách nedával vědět, pracovala fantazie fanoušků i médií naplno. Přitom se dalo předpokládat, že za jeho mlčením bylo trochu něco jiného.

To ostatně potvrdily i nedávné informace webu Extra.cz, který zjistil, že se Ektor pouze naplno soustředí na vydání svého nového alba Detektor III a práce na nové hudbě na něm zanechávají i psychickou stopu. Objevily se také zprávy o tom, že natáčí nový videoklip. A právě tyto zvěsti byly nakonec pravdivé.

Ektor si zkrátka namazal všechny „konspirační teorie“ na chleba a na nejrůznější drby odpověděl tím nejstylovějším způsobem – vydáním nového singlu a videoklipu To není hra, jenž samozřejmě sbírá od fanoušků nadšené reakce. Novým songem pak hezky zavřel pusu všem pochybovačům a uzavřel tak jednu internetovou kauzu. Ta se nyní vzhledem k hezky načasovanému vydání písně zdá spíše jako šikovnou virální marketingovou kampaní, jež na Ektora pořádně upozornila, aniž by se na to on sám nějak nadřel. Ať je to jak chce, český rapper se podle fanoušků vrátil ve velkém stylu.


Přečtěte si také