Svatba Rytmuse a Jasminy 1
Autor: Instagram.com Svatba Rytmuse a Jasminy 1

VIDEO: Rapper Rytmus s Jasminou ukázali záběry ze svatební noci! Jak moc si novomanželé užívali?

Publikováno: 21.05.2019
Slavný slovenský rapper ukázal fanouškům, jak moc romantická a luxusní byla první manželská noc s jeho partnerkou Jasminou Alagič.

reklama

Patrik Vrbovský alias kontroverzní rapper Rytmus zažívá jedno z nejhezčích životních období. V sobotu se na slovenském zámku v Pezinku oženil se svou těhotnou partnerkou, moderátorkou Jasminou Alagič, a romantickými fotkami z obřadu poté dojal všechny své fanoušky. Byl to zkrátka pořádný doják, u něhož bylo vidět, že Rytmus Jasminu hluboce miluje. A zároveň se nebojí s fanoušky o jejich velký den podělit do takřka nejmenších detailů. Na svém Instagramu totiž zveřejnil záběry z jejich první manželské noci!

Nebojte, žádné nahotinky a prasárničky vás zde nečekají. Slavný rapper chtěl jenom svým příznivcům ukázat, v jakém luxusu a romantickém prostředí slovenského zámečku se jejich velká noc odehraje. A nastínil tím, jak velká romantika je v následujících chvílích čeká. A my nemáme pochyb o tom, že si novomanželský pár svatební noc opravdu užil plnými doušky. Přesně tak, jak napovídá následující video.

 

 

O Rytmusovi a jeho dalších snech mimochodem dost říká jeho pár let starý dokument  - Rytmus, sídliskový sen, který si můžete půjčit v naší Videopůjčovně!

Rytmus, sídliskový sen: iPrima Videopůjčovna
Rytmus, sídliskový sen: iPrima Videopůjčovna
Patrik Vrbovský alias Rytmus.

GALERIE: Rapper Rytmus drsně zaútočil na Čechy! Vážně jsme podle něj všichni velcí rasisti?

Svatba Rytmuse a Jasminy 2

FOTO: Zamilovaný pár Rytmus a Jasmina ukázal fotky ze svatby! Tyhle dojemné záběry vás nejspíš rozpláčou

reklama