VIDEO: Sexy Bagárová potvrdila návrat k drsňákovi Muradovovi! Co museli udělat pro záchranu vztahu?

Zdálo se, že je vztah Moniky Bagárová a MMA zápasníka Makhmuda Muradova minulostí. Teď ale všechno jinak.

Během vánočních svátků zažili fanoušci populární zpěvačky Moninky Bagárové šok. Na Instagramu totiž oznámila, že se rozchází se svým dlouholetým partnerem Makhmudem Muradovem. „Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,“ oznámila 25. prosince Bagárová. Jenže před několika týdny se situace začala obracet.

„Mach“ se vrátil do Česka a trávil s Bagárovou a jejich dcerkou Ruminkou většinu času. Spekulace o jejich návratu proto na sebe nenechaly dlouho čekat. Stále se ovšem nevědělo, zda se scházejí pouze v rolích rodičů, nebo mezi nimi opět panuje velká láska. Nyní už máme ale konečně jasno a po Vémolovi s partnerkou Lelou tu je oficiálně další velký vztahový návrat.

Trávili spolu málo času

Monika Bagárová totiž zvídavým fanouškům při živém vysílání na sociálních sítích na tuto otázku samozřejmě odpověděla. A její odpověď byla samozřejmě kladná. „Ano, jsme s Machem opět spolu,“ sdělila Bagárová podle deníku Blesk na Instagramu. Jejich návrat ale samozřejmě nebyl jednoduchý a pár se musel kvůli němu shodnout na mnoha záležitostech a udělat nejspíš i nějaký ten kompromis. Největším tématem pak samozřejmě byl fakt, že spolu dvojice trávila loni jen zlomek času a Muradov byl většinu roku v rodném Uzbekistánu. Zdá se však, že právě na tomto problému chtějí oba ve velkém zapracovat.

„Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme víc času trávit spolu. Mach teď letí organizovat galavečer do Uzbekistánu, ale brzy se zase vrátí,“ dodala zpěvačka. Také ona s malou dcerkou se přitom za Machem a jeho rodinou hodlá vydat. „Není to jednoduché, kvůli očkování pro malou a tak podobně. Ale určitě tam plánujeme jet za babičkou a dědečkem, aby si malou taky užili,“ sdělila Bagárová fanouškům.

Zpěvačka a MMA bijec zkrátka chtějí na problémech pracovat a vztahu dávají druhou šanci. Fakt, že se zamilovanost mezi ně vrátila, podporuje i Moničino romantické video, které sdílela na počest Machových úterních narozenin. A jejich společné záběry ostatně mluví za vše.


Přečtěte si také