návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

VIDEO: Šílené hry Štěpána v EXPERIMENTU 21! Jaké bizáry dokáže s toaletním papírem?

Co všechno se dá dělat, když jste zavřený v bytě bez nábytku a máte jen toaletní papír? Štěpán z pořadu EXPERIMENT 21 vám to předvede.
Vydáno: 31.03.2020, MilanR
Štěpán a toaletní papír.
Autor: Prima COOL Štěpán a toaletní papír.

Každý jsme teď tak trochu v karanténě a hledáme různé způsoby, jak se v době koronaviru doma zabavit. Pořád jsme na tom ale rozhodně lépe, než účastníci docu reality show EXPERIMENT 21, kteří musí žít ve zcela prázdném bytě a prakticky nazí. Tedy než si po určitých dnech nezačnou postupně vracet zpátky jednotlivé věci.

Trávit pak většinu času doma bez televize či moderních vychytávek je pak pro všechny účastníky velkou zkouškou. Jak se v této době co nejlépe zabavit? Herec Štěpán Dostál už dříve prokázal, že mu nechybí talent na to vymýšlet ty nejbizarnější hry. Tentokrát mu stačil ke štěstí a zábavě pak pouhý toaletní papír. Co všechno s ním dokázal udělat? To uvidíte v následujícím bonusovém videu.

EXPERIMENT 21 (3): A zase toaleťák
EXPERIMENT 21 (3): A zase toaleťák

Další bonusová videa najdete (a budete dál pravidelně nacházet) TADY! Novou reality show EXPERIMENT 21 můžete na Prima COOL sledovat každé pondělí ve 21.45 nebo v našem ARCHIVU!

Štěpán Dostál v nové reality show EXPERIMENT 21

VIDEO 18+: Štěpán ukázal v EXPERIMENTU 21 lekci NAHÉ jógy! Měli byste ji taky zkusit?

Daisy Lee v pořadu EXPERIMENT 21.

VIDEO 18+: Nahá Daisy Lee přiznala, s kým v EXPERIMENTU 21 spí! Kdo ji dokáže vždy potěšit?

Článek je zařazen v: EXPERIMENT 21 , Štěpán Dostál , toaletní papír , bizár , bonusy , Experiment 21

reklama