Štěpán a toaletní papír.
Autor: Prima COOL Štěpán a toaletní papír.

VIDEO: Šílené hry Štěpána v EXPERIMENTU 21! Jaké bizáry dokáže s toaletním papírem?

MilanR. Publikováno: 31.03.2020
Co všechno se dá dělat, když jste zavřený v bytě bez nábytku a máte jen toaletní papír? Štěpán z pořadu EXPERIMENT 21 vám to předvede.

reklama

Každý jsme teď tak trochu v karanténě a hledáme různé způsoby, jak se v době koronaviru doma zabavit. Pořád jsme na tom ale rozhodně lépe, než účastníci docu reality show EXPERIMENT 21, kteří musí žít ve zcela prázdném bytě a prakticky nazí. Tedy než si po určitých dnech nezačnou postupně vracet zpátky jednotlivé věci.

Trávit pak většinu času doma bez televize či moderních vychytávek je pak pro všechny účastníky velkou zkouškou. Jak se v této době co nejlépe zabavit? Herec Štěpán Dostál už dříve prokázal, že mu nechybí talent na to vymýšlet ty nejbizarnější hry. Tentokrát mu stačil ke štěstí a zábavě pak pouhý toaletní papír. Co všechno s ním dokázal udělat? To uvidíte v následujícím bonusovém videu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

EXPERIMENT 21 (3): A zase toaleťák

Další bonusová videa najdete (a budete dál pravidelně nacházet) TADY! Novou reality show EXPERIMENT 21 můžete na Prima COOL sledovat každé pondělí ve 21.45 nebo v našem ARCHIVU!

Štěpán Dostál v nové reality show EXPERIMENT 21

VIDEO 18+: Štěpán ukázal v EXPERIMENTU 21 lekci NAHÉ jógy! Měli byste ji taky zkusit?

Daisy Lee v pořadu EXPERIMENT 21.

VIDEO 18+: Nahá Daisy Lee přiznala, s kým v EXPERIMENTU 21 spí! Kdo ji dokáže vždy potěšit?

reklama