Showbyznys

21. června 2017 16:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Skandál? Herec Jirka Mádl se přiznal k drogové závislosti. Spal s Geislerovou, Křenkovou, Vagnerovou... jen s Dykem ne!

Otázka je, s kým herec podle tohoto videa nespal.

Herec Jiří Mádl patří mezi nejpopulárnější herce současnosti, kterému se vyhýbají bulvární skandály a někteří fanoušci ho mají za svůj vzor. To ovšem nikdo z nás netušil, jaké skrývá slavný herec "tajemství"! V traileru na nový projekt Zpovědnice nám dal totiž herecký idol nahlédnout do svého osobního života a práskl na sebe šokující věci! Mádl se totiž přiznal k závislosti na alkoholu i drogách a také divokým sexuálním praktikám! Tedy aspoň tak trochu.

Naznačuje pak, že v jeho posteli skončil téměř každý včetně hereček Ani Geislerové, Elišky Křenkové či Hany Vagnerové. Jiří Mádl měl sex prostě s každým. Tedy kromě Terezy Voříškové a Vojtěcha Dyka. Ti se tu k němu raději nehlásí.

Nebojte se, nejedná se o žádnou šokující zpověď, ale video, které musíte brát tak trochu s nadhledem. Vlastně trošku dost. Jedná se totiž hlavně o parodii a propagaci právě charitativního projektu Zpovědnice, v němž může člověk odčinit své špatné skutky a pomoci dobré věci. Za tento originální vtipný kousek a nápad si pak tvůrci v čele s Jiřím Mádlem zaslouží velký palec nahoru. Tohle se jim opravdu povedlo.


Přečtěte si také