Showbyznys

14. července 2016 16:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Song, kterým se chlubil Calvin Harris, napsala Taylor Swift! Tuhle hitovku znáte všichni…

Rozchod americké popové zpěvačky Taylor Swift a britského DJ Calvina Harrise se proměnil ve válku, do které hudebník zatáhl dokonce i Katy Perry, Rihannu nebo Johna Newmana.

Objevily se spekulace, že poslední hit This Is What You Came For, který nazpívala barbadoská kráska Rihanna, ve skutečnosti napsala Taylor Swift a ne její ex Calvin Harris. Dohady nakonec potvrdil mluvčí Swift, když řekl: „Taylor Swift napsala This Is What You Came For pod pseudonymem Nils Sjoberg.“

Olej do ohně přilil ještě před finálním prozrazením zpěvák John Newman, když ve svém tweetu, který velebil spolupráci Rihanny a Harrise, označil i Taylor. Vzápětí tweet smazal a nahradil ho novým, identickým, kde ale už chyběla Taylor. Nepomohlo to. Svět se postupně dozvěděl, kdo psal singl. Zároveň se objevily spekulace, že část vokálů v refrénech nahrávky patří samotné Taylor.

V galerii najdete všechny celebrity kauzy i jak do ní zasáhly:

Calvin to nerozdýchal a pustil se do Taylor přes Twitter, odpovědi se nakonec dočkal od Katy Perry. Napsal totiž tento tweet: „Vím, že máš po turné a že potřebuješ někoho, koho bys pokoušela a zničila jako Katy a další, ale já nejsem ten pravej, promiň. Nedovolím ti to.“ Odkazoval tak patrně na konflikt mezi Katy Perry a Taylor Swift, kdy prý černovlasá zpěvačka přebrala blondýně tanečníky pro své turné. Poslední slovo nakonec měla Katy, když Calvinovi odpověděla gifem, kde Hillary Clinton krčí rameny.

Sdílejte článek
Štítky Twitter Rihanna Hillary Clintonová spekulace Taylor Swiftová Katy Perry Calvin Harris This Is What You Came For John Newman

Přečtěte si také