Showbyznys

26. června 2022 13:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Soud mezi Deppem a Amber není u konce! Herečka oznámila, že se chystá odvolat. Má to ale háček

Amber Heard nepřijímá verdikt soudu v případu žaloby za pomluvu a chce se vůči němu odvolat.

Soud Johnnyho Deppa a Amber Heard v hodnotě několika desítek milionů korun sice před pár týdny skončil, celá kauze ale zřejmě ještě nekončí. Herečka z Aquamana totiž oficiálně oznámila, že se hodlá odvolat. Má to pouze jeden háček.

Při krátkém a napjatém slyšení v pátek ráno v soudní síni ve Virginii byl předložen konečný rozsudek v často explicitním a velmi zmedializovaném civilním procesu, který skončil 1. června, a zapsán do spisu. To ale nepřijala právní zástupkyně herečky Elaine Bredehoft, která se ze soudkyně snažila dostat termín na další schůzi ohledně odvolání pro svou klientku.

Soudkyně nicméně právničce a potažmo i její klientce vzkázala naprosto bez obalu, že pokud se chce odvolat proti verdiktu sedmičlenné poroty, musí zaprvé podat návrh – ne tím jen vyhrožovat, a za druhé zaplatit předem dluhopis ve výši zhruba 190 milionů korun s 6% ročním úrokem. Bez toho se nelze odvolat. A vzhledem k tomu, že Heard má sotva na to, aby si mohla chodit na nákupy jinam než do sekáče, bude mít nejspíš velký problém najít peníze na takové odvolání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také