VIDEO: Svědek šokoval soudkyni a rozesmál Johnnyho Deppa! Takovou výpověď jste ještě neviděli

Nejvtipnější moment u soudního řízení mezi Johnny Deppem a Amber Heard.

Televizní přenos soudního přelíčení mezi Johnny Deppem a Amber Heard patří v posledních dnech k naší oblíbené televizní zábavě. Stačí zapnout YouTube, vybrat jeden ze stovky streamů, nachystat popcorn, a máte o zábavu na celé odpoledne a noc postaráno. O tom, k jak zajímavým nebo jindy vyloženě vtipným chvílím u soudu dochází, se ostatně můžete přesvědčit i níže.

Včera totiž u soudu svědčil recepční z Johnnyho hotelu, kam po jedné hádce sousedi zavolali policii. Jeho svědectví ale bylo nahrané formou rozhovoru přes Zoom, který probíhal, když svědek – jistý Alejandro Romero – byl zrovna v práci. Coby řidič. Jeho celá výpověď hraničila s parodií, první vrchol ale přišel v momentě, kdy Alejandro obhájkyni Amber pověděl, že jí na položenou otázku nedokáže odpovědět, protože si nevzpomíná, protože si sotva dokáže vzpomenout, co měl ráno ke snídani.

No a ten druhý vrchol byl pak závěr jeho svědectví, kdy už viditelně otrávený Alejandro nastartoval auto a začal řídit, zatímco se ho právnička ptala na jednu závěrečnou otázku. Totiž jestli vše, co uvedl, byla pravda. Alejandro řekl jo a zavěsil. Geniální. Hlavou musela po skončení kroutit i samotná soudkyně...


Přečtěte si také