návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

VIDEO TÝDNE: Nevíte, co se životem? Tenhle superinspirativní proslov Petera Tyriona Dinklage vám otevře oči

Peter Dinklage jako Tyrion ze Hry o trůny je skutečnou inspirací.
Vydáno: 29.08.2017
Je tohle nejinspirativnější řeč všech dob?
Autor: HBO Je tohle nejinspirativnější řeč všech dob?

Peter Dinklage je herec, který v masivně populárním seriálu Hra o trůny ztvárňuje postavu Tyriona Lannistera. Jeho cesta k úspěchu ale rozhodně nebyla procházka růžovou zahradou. Spíš naopak.

Jak vypadá představitel Nočního krále?

GALERIE: Jak ve skutečnosti vypadá Noční král? Záporáka ze Hry o trůny hraje tento slovenský fešák!

Jak si v jeho inspirativní řeči budete moci brzy poslechnout, herec po škole střídal jednu mizernou práci za druhou, dva roky bydlel jenom na gaučích u svých přátel a nakonec přijal průměrně placenou pozici v práci, která ho málem zničila. Díky ní si ale mohl pořídit byt a taky každý měsíc naplnit ledničku.

Zlom přišel až v jeho 29 letech, kdy se rozhodl skončit v práci a začít se konečně věnovat svému vysněnému povolání – herectví. Přijal práci v divadle, ta vedla k další roli, ta pak k další a tak dál, až dokud se nedostal tam, kde je dnes. Pokud tedy v životě strádáte a hledáte nějakou skutečnou inspiraci, zkuste si poslechnout tenhle příběh. Lépe strávené tři minuty už dnes nezažijete.

VIDEO: Inspirativní řeč Petera Dinklage

 

Mohlo by vás zajímat:

Článek je zařazen v: seriál , inspirace , Hra o trůny , život , herectví , motivace , řeč , Peter Dinklage , Tyrion Lannister

reklama