Je tohle nejinspirativnější řeč všech dob?
Autor: HBO Je tohle nejinspirativnější řeč všech dob?

VIDEO TÝDNE: Nevíte, co se životem? Tenhle superinspirativní proslov Petera Tyriona Dinklage vám otevře oči

Publikováno: 29.08.2017
Peter Dinklage jako Tyrion ze Hry o trůny je skutečnou inspirací.

reklama

Peter Dinklage je herec, který v masivně populárním seriálu Hra o trůny ztvárňuje postavu Tyriona Lannistera. Jeho cesta k úspěchu ale rozhodně nebyla procházka růžovou zahradou. Spíš naopak.

Jak vypadá představitel Nočního krále?

GALERIE: Jak ve skutečnosti vypadá Noční král? Záporáka ze Hry o trůny hraje tento slovenský fešák!

Jak si v jeho inspirativní řeči budete moci brzy poslechnout, herec po škole střídal jednu mizernou práci za druhou, dva roky bydlel jenom na gaučích u svých přátel a nakonec přijal průměrně placenou pozici v práci, která ho málem zničila. Díky ní si ale mohl pořídit byt a taky každý měsíc naplnit ledničku.

Zlom přišel až v jeho 29 letech, kdy se rozhodl skončit v práci a začít se konečně věnovat svému vysněnému povolání – herectví. Přijal práci v divadle, ta vedla k další roli, ta pak k další a tak dál, až dokud se nedostal tam, kde je dnes. Pokud tedy v životě strádáte a hledáte nějakou skutečnou inspiraci, zkuste si poslechnout tenhle příběh. Lépe strávené tři minuty už dnes nezažijete.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Inspirativní řeč Petera Dinklage

 

Mohlo by vás zajímat:

reklama