Showbyznys

30. března 2022 13:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Will Smith učil děti, jak falešně fackovat! Tyhle záběry nezestárly dobře

Will Smith má s fackováním bohaté zkušenosti.

Byla ta facka pravá, nebo falešná? Tak něco takového teď na internetu horlivě řeší milovníci konspirační teorií, kteří mají za to, že celá aféra mezi Willem Smithem a komikem Chrisem Rockem byla narafičená, aby se o Oscarech zase začalo více mluvit.

Staré video z loňského podzimu pak jejich teorie akorát podpořilo. Ukazuje totiž Smitha, jak na jednom setkání s fanoušky učí malé dítě, jak správně vlepit falešnou facku před kamerou. Smith má ostatně s fackováním bohaté zkušenosti, v minulosti takto uhodil například i novináře poté, co mu položil trapnou otázku na tělo.

Každopádně konspirační teorie stranou, incident z letošních Oscarů bohužel plánovaný nebyl, což je i důvod, proč nyní oscarová komise posuzuje, jestli herce nevyloučí ze všech budoucích živých přenosů, případně jestli proti němu nepodá žalobu. Jo, situace je zjevně vážná. A uvědomil si to i samotný Smith, který se proto už včera ještě jednou oficiálně omluvil, tentokrát i samotnému Rockovi. Ten se ale k celé záležitosti doposud veřejně nijak nevyjádřil.

Sdílejte článek
Štítky děti konspirační teorie kontroverze facky Will Smith Chris Rock Oscaři

Přečtěte si také