Jake Paul se vysmál McGregorovi po porážce 1
Autor: Instagram.com Jake Paul se vysmál McGregorovi po porážce 1

VIDEO: Youtuber Jake Paul se vysmál poraženému McGregorovi. Čím ho provokuje po drsném K.O.?

rd. Publikováno: 25.01.2021
Conor McGregor podle Jakea Paula měl vzít těch padesát milionů.

reklama

Conor McGregor má za sebou těžký víkend. Obdržel totiž obzvlášť bolestivou porážku během zápasu UFC od Dustina Poiriera, navíc si za zápas nevydělal ani svůj obvyklý obnos peněz a teď se zároveň stal terčem nelítostných vtípků. A se svou troškou přispěchal taky kontroverzní youtuber/boxer Jake Paul.

Paul před časem nabízel McGregorovi za zápas padesát milionů, ten to ale odmítl, protože nechtěl bojovat s obyčejným youtuberem. A tak se mu nyní Paul po porážce brutálně vysmál, stáhl svoji padesátimilionovou nabídku a místo toho řekl, že mu nyní zaplatí maximálně deset tisíc dolarů.

McGregorovi se nicméně vysmála i jeho boxerská nemesis Khabib Nurmagomedov, který řekl, že tohle se stane, když zápasník opustí realitu a začne se zabývat ostatními věcmi a ne tréninkem. McGregor se zatím oficiálně k ani jednomu z uvedených pánů nevyjádřil, po zápase nicméně uznal, že nebyl tak připravený, jak by si přál, a že se nyní chce zase na nějakou dobu stáhnout. Tak snad se z toho všeho irský zápasník brzy oklepe.

 

Jake Paul posílá drsnou výzvu Conoru McGregorovi 1

VIDEO: Drsná provokace youtubera Jakea Paula. Kolik nabídl McGregorovi za zápas v ringu?

reklama