Showbyznys

17. listopadu 2016 14:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Záběry z Bieberových orgií s Češkami už obletěly svět! Co o nich v zahraničí píšou? A jak se ke skandálu staví Justin?

To vyeskalovalo rychle…

Tak to byla celkem rychlovka. Od koncertu Justina Biebera uběhlo jen pár dní, a přesto už o šesti dívkách, které byly na Facebooku vybrány, aby dělaly slavnému zpěvákovi v noci společnost, slyšel bezmála celý svět.

Nejvíce všechny samozřejmě zajímá blondýnka Denisa, se kterou měl Justin podle všeho strávit celou noc. Do povědomí už se ale dostaly i ostatní. A zatímco většina z nich to bere sportovně, učitelka z mateřské školky Hana Preislerová tlak médií nevydržela a raději si smazala účet na sociálních sítích.

Deník Daily Mail pak zmiňuje například i to, že dvě z dívek Justina později veřejně bránily tím, že zpěvák jen nechtěl strávit večer sám. A co se Denisy týče? Ta si stojí za tím, že je zadaná, nepracuje jako eskort a nemá běžně sex za peníze. Níže se můžete podívat na video se záběry z domnělé párty.

Zahraniční zdroje už požádaly Bieberova tiskového mluvčí, aby se k celé noci vyjádřil. Je otázkou, jestli bude vůbec Justin chtít celou noc komentovat.

Jak vypadala Bieberova poslední přítelkyně?

Sdílejte článek

Přečtěte si také