VIDEO: Žena, do jejíhož domu nabourala Anne Heche, poprvé promluvila. Co vzkázala?

Smrt slavné herečky se dotkla i neznámé ženy, do jejíhož domu minulý týden Anne Heche nabourala.

Žena, jejíž dům byl zničen při smrtelné autonehodě herečky Anne Heche, nyní poprvé veřejně promluvila. Kalifornská nemovitost pronajímaná jistou Lynne Mishele vzplála poté, co do ní herečka minulý týden 5. srpna narazila ve vysoké rychlosti se svým modrým Mini Cooperem. Ten prorazil přední část domu, v němž se zrovna nacházela Lynne i její domácí mazlíčci.

Nikomu z obyvatel domu se naštěstí nic nestalo, svědci nicméně popsali, jaké štěstí žena měla, že se právě pohybovala v jiné části svého domova. John a Jennifer Durandovi, majitelé budovy, později založili GoFundMe stránku, aby měli na opravy domu. V době psaní už však bylo vybráno takřka 200 tisíc dolarů, což daleko převýšilo původní hranici 100 tisíc.

Mishele každopádně před pár dny poprvé reagovala na celý incident. Ve svém sdělení na sociálních sítích řekla: „Zdravím, tady Lynne Mishele. Zpráva o odchodu Anne Heche je zdrcující, její rodina a její přátelé a zvláště její děti opravdu utrpěli velkou ztrátu a já s nimi nyní obrovsky soucítím. Celá tato situace je tragická a opravdu neexistují žádná slova. Posílám lásku všem zúčastněným.“

Přestože se Lynne a jejím zvířatům povedlo uniknout zraněním, velká část jejích věcí byla bohužel nadobro zničena, včetně různých memorabilií, rodinných fotek, pracovního počítače, oblečení a další domácí výbavy. Hasiči po dlouhé hodinové bitvě s plameny a vyproštění herečky z vraku auta byli schopni zachránit i několik menších věcí, jak ale žena uvedla, přišla de facto o všechno.

Sdílejte článek
Štítky nehoda Žeňa smrt dům herec Mini Cooper Anne Heche Anne Heche

Přečtěte si také