Showbyznys

14. října 2021 15:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zpěvačka Billie Eilish si splnila své dětské sny! Jaké šílenosti si jako puberťačka tajně přála?

Popová hvězda Billie Eilish si nyní odškrtla všechny své tajné dětské sny.

Do svých devatenácti let toho stihla slavná zpěvačka Billie Eilish už opravdu hodně. Vyprodává obrovské koncertní haly, stala se vítězkou několika cen Grammy, je spoluautorkou titulní písně k filmu James Bond a mladou miliardářkou. Někomu by to vystačilo na x životů, ale popová hvězda tohle všechno a mnohem víc stihla za dost krátkou dobu. Přesto si ale nesplnila všechny dětské sny, které si tajně přála.

Tedy vlastně až doposud, kdy byla před pár dny hostem populární americké talk show u televizního moderátora Jimmyho Kimmela. Ten v přímém přenosu vytáhl ručně psaný sezam přání 12leté Billie Eilish a rozhodl se, že jí na místě splní všechno, co si kdysi vysnila a nepovedlo se jí to zatím splnit. Na úplně prvním místě bylo přání setkat se s Justinem Bieberem, což se ale mladé zpěvačce povedlo hned několikrát, a dokonce spolu i v minulosti spolupracovali.

Billie Eilish moderátoru Kimmelovi ale prozradila, že se jí například nikdy nepovedlo ostříhat druhému vlasy, pořídit si myš, nechat se vyhodit z amerického obchodu Target nebo někoho silně praštit. Jak ale všichni víme, Amerika je země zaslíbená a místem nekonečně mnoha možností a než se zpěvačka vzpamatovala, moderátor jí dokázal splnit všechna přání, po kterých toužila.

Na celé video se můžete podívat zde:

[[nid:7820762]]


Přečtěte si také