návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Vidím mrtvé lidi… zdravotní sestřička švihla s prací, aby se stala senzibilkou

Zdravotní sestřička zažila při své práci tolik smrti a utrpení, že jí prý začali navštěvovat lidé, kteří zemřeli. Duchové ji ovlivnili natolik, že se rozhodla seknout se svojí prací a stát se senzibilkou!
Vydáno: 12.10.2014
Zdravotní sestřička prý vidí duchy...
Zdravotní sestřička prý vidí duchy...

Matka tří dětí tvrdí, že díky její praxi v nemocnici ji začali navštěvovat duchové lidí, kteří v nemocnici zemřeli. „Byla jsem vytrénovaná na zdravotní sestru, která se stará o lidi v jejich poslední etapě života. Duchové se ale vraceli zpět a já na to nebyla připravená,“ svěřila se Sally Cudmore.

Sally přitom věděla, že má šestý smysl od svých osmi let, kdy viděla ducha mladé dívky, tuto zkušenost ale vytěsnila z mysli a nechtěla se jí zabývat.

Kvůli své práci zdravotní sestry se ale její schopnosti opět projevily a Sally se rozhodla nadpřirozené schopnosti zúročit. Skončila s prací sestry a stala se z ní senzibilka. „Život v nemocnici byl těžší, než jsem si myslela. Pracovala jsem na oddělení, kde byli pacienti velmi vážně nemocní a začala jsem vidět věci z budoucnosti ještě předtím, než se staly!“

Po několika letech praxe se proto rozhodla v roce 2009 stát senzibilkou a médiem. V roce 2011 dokonce pomohla policii nalézt díky svým schopnostem starší paní s diagnostikovanou demencí, která byla nezvěstná pět dní. „Cítila jsem s ní silné spojení a věděla jsem, že je naživu, zároveň jsem ale věděla, že pokud ji policie nenajde do 24 hodin, zemře,“ vyprávěla svůj nejsilnější zážitek Sally.

Přestože lidé na ni hledí spíše nedůvěřivě, Sally se nenechává odbýt. „Pomáhala jsem lidem připravovat se na smrt, nyní jim pomáhám z té druhé strany,“ uzavřela svůj příběh bývalá zdravotní sestřička.

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Žena utratila 15 000 dolarů, aby vypadala dobře na fotkách


Prora - měl to být největší hotel na světě. Nikdo v něm ale nikdy nebyl ubytovaný

Hotel duchů je největší na světě! Proč v něm ale nebyl nikdo nikdy ubytovaný?


Kdo by nechtěl auto z animovaného filmu?

No neberte je... 10 aut, která mají předlohu v animovaných filmech

Všechny Hanniny operace stály 1 855 000 Kč!

Bionická žena existuje! Neuvěříte, z jakých zranění se dostala!

Článek je zařazen v: zdravotní sestra

reklama