Showbyznys

12. října 2014 15:50

Táňa Sáblíková

Vidím mrtvé lidi… zdravotní sestřička švihla s prací, aby se stala senzibilkou

Zdravotní sestřička zažila při své práci tolik smrti a utrpení, že jí prý začali navštěvovat lidé, kteří zemřeli. Duchové ji ovlivnili natolik, že se rozhodla seknout se svojí prací a stát se senzibilkou!

Matka tří dětí tvrdí, že díky její praxi v nemocnici ji začali navštěvovat duchové lidí, kteří v nemocnici zemřeli. „Byla jsem vytrénovaná na zdravotní sestru, která se stará o lidi v jejich poslední etapě života. Duchové se ale vraceli zpět a já na to nebyla připravená,“ svěřila se Sally Cudmore.

Sally přitom věděla, že má šestý smysl od svých osmi let, kdy viděla ducha mladé dívky, tuto zkušenost ale vytěsnila z mysli a nechtěla se jí zabývat.

Kvůli své práci zdravotní sestry se ale její schopnosti opět projevily a Sally se rozhodla nadpřirozené schopnosti zúročit. Skončila s prací sestry a stala se z ní senzibilka. „Život v nemocnici byl těžší, než jsem si myslela. Pracovala jsem na oddělení, kde byli pacienti velmi vážně nemocní a začala jsem vidět věci z budoucnosti ještě předtím, než se staly!“

Po několika letech praxe se proto rozhodla v roce 2009 stát senzibilkou a médiem. V roce 2011 dokonce pomohla policii nalézt díky svým schopnostem starší paní s diagnostikovanou demencí, která byla nezvěstná pět dní. „Cítila jsem s ní silné spojení a věděla jsem, že je naživu, zároveň jsem ale věděla, že pokud ji policie nenajde do 24 hodin, zemře,“ vyprávěla svůj nejsilnější zážitek Sally.

Přestože lidé na ni hledí spíše nedůvěřivě, Sally se nenechává odbýt. „Pomáhala jsem lidem připravovat se na smrt, nyní jim pomáhám z té druhé strany,“ uzavřela svůj příběh bývalá zdravotní sestřička.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také