Showbyznys

16. května 2017 17:08

redakce Prima Lajk

Víte, jak dnes vypadá malá Lucinka z Letopisů Narnie? Z roztomilé herečky vyrostla tahle tloustnoucí ošklivka!

Dnes už byste hvězdu slavných fantasy filmů určitě nepoznali. Bohužel.

Britská herečka Georgie Henley je divákům známá především ze slavné fantasy série Letopisy Narnie, v níž si zahrála nejmladší ze sourozenců Pevensieú, roztomilou Lucinku. Ta zachraňovala po boku hrdinného lva Aslana bájnou Narnii ve všech třech snímcích a patřila mezi nejoblíbenější postavy. Nyní je ale bývalé dětské hvězdě už neuvěřitelných 21 let a logicky vypadá úplně jinak.

A Georgie do krásy bohužel zrovna nevyrostla. Herečka sice nezapře svůj roztomilý kukuč, jinak ovšem o sebe podle všeho příliš nepečuje a jsou na ní znát kila navíc. A to zejména v obličeji, který se jí až nečekaně zakulatil. Před pár lety to přitom ještě vypadalo, že z ní roste sexy kráska. Dokonce koketovala s modelingem a několikrát se prošla po módním molu.

Tyto časy jsou ale evidentně pryč a před cvičením dává podle všeho raději přednost koblihám a jiným nezdravým jídlům. Ve filmech ji pak můžeme vídat jen zřídka. Po bývalé dětské hvězdě zkrátka jako by se slehla zem a zřejmě bude muset hodně rychle pracovat na tom, aby se brzy nezměnila v chodící dělovou kouli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také