Vyděšená Lela Ceterová promluvila o šíleném vloupání. Co zloději Karlosu Vémolovi ukradli?

Do Vémolandu slavného MMA zápasníka vnikli lupiči, které jeho statečná snoubenka Lela zamkla v místnosti. Co slovenská playmate k celé situaci vzkázala?

Mediální svět žije další divokou situací z života Karlose Vémoly. I když tuto zkušenost nezávidí slavnému MMA zápasníkovi a jeho partnerce Lele Ceterové asi nikdo. Vémola se totiž potichu vypařil ze sobotního zápasnického večera Oktagon, jelikož do jeho luxusního Vémolandu se vloupali zloději. A to v době, kdy byla v domě Lela s jejich dvěma dětmi!

„Psala mi najednou Lela, že je někdo v baráku. Tak jsem si nejprve říkal, že třeba jen něco podezřelého zaslechla. Nicméně nepodceňoval jsem to, a řekl jí, ať zavolá sousedovi,“ prozradil Vémola webu iSport.cz. „Ale než mu napsala, tak šla po těch zvucích a zjistila, že jí někdo leze oknem do šatníku. Byla s dětmi v ložnici a zachovala se velmi statečně, vzala klíč a šatník, což je vlastně jedna místnost, zamknula. Ti frajeři se začali dobývat ze šatny do chodby, i přesto, že ji slyšeli a věděli, že zamkla,“ dodal zápasník.

Lupiči prý v šatně strávili dlouhé čtyři minuty. I přesto, že byla napěchovaná cennostmi, z ní ovšem zmizelo jen minimum věcí. „Lely šatník je jediná místnost, kde necháváme cenné věci. Ležely tam hodinky Rolex, které nevzali. Nevím, po čem šli, sebrali jen jednu krabičku se zlatem, kde měla nějaké naušnice, prstýnky, náramky, nevím, co přesně,“ řekl v rozhovoru Vémola. Loupež pak podle něj musela být plánovaná. Zloději museli moc dobře vědět, že bude ten den Vémola pryč a dostali se dovnitř jediným prostorem, kde dosud nebyly kamery. To se ale nyní podle něj změní.

K celé situaci se na Instagramu v krátkosti vyjádřila i statečná, ale po všech událostech značně vyděšená Lela, která se asi stále nemůže zcela zpamatovat z toho, v jakém nebezpečí se ona i děti ocitla. „Můj nejhorší zážitek v životě! Sama s dvěma dětmi a toto zažít, doteď se klepu!" napsala Lela na sociální síť. Snad se tedy brzy z hrůzného zážitku vzpamatuje.

Sdílejte článek