Showbyznys

6. prosince 2017 14:37

redakce Prima Lajk

Výsledky pitvy Chestera Benningtona konečně zveřejněny! Co všechno se našlo v krvi zpěváka Linkin Park?

Přinesly výsledky toxikologie zásadní odhalení?

Nedávno uplynuly již čtyři měsíce od tragické smrti frontmana Linkin Park, Chestera Benningtona. Zpěvák se oběsil 20. července ve svém vlastním domě po neúspěšném boji s depresemi. Lidé si jeho dobrovolný odchod ze světa stále nemohou vysvětlit a mnozí očekávali, co o jeho smrti prozradí policejní pitva a rozbor krve. A výsledky pitvy fanoušky opravdu překvapí!

Slavný rocker měl totiž v krvi podle slavného serveru TMZ malé množství alkoholu. Policejní zpráva pak uvádí, že na stolku u postele byla nedopitá sklenice piva a prázdná láhev. Zpěvák přitom údajně poslední půl rok před smrtí abstinoval. Právě alkohol v něm totiž podle jeho manželky Talindy podporoval deprese a měl při něm dokonce v minulosti sebevražedné sklony! Talinda dříve přiznala, že se chtěl zabít už v roce 2006, kdy opilý vyběhl s brokovnicí z domu. Tenkrát musela kvůli jeho stavu dokonce zalarmovat policii.

Žádné drogy či návykové látky se pak v Chesterově těle již nenašly. I přesto začínají fanoušci po celém světě spekulovat, jestli právě alkohol nenastartoval zpěvákovy depresivní myšlenky, jež následně vedly k jeho sebevraždě. Odpověď už nám ale nejspíš navždy zůstane záhadou.

Sdílejte článek
Štítky sebevražda zpěvák pitva alkohol Linkin Park Chester Bennington

Přečtěte si také