Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

Výsledky pitvy Chestera Benningtona konečně zveřejněny! Co všechno se našlo v krvi zpěváka Linkin Park?

Přinesly výsledky toxikologie zásadní odhalení?
Vydáno: 06.12.2017, redakce
Chester Bennington - výsledky pitvy

Nedávno uplynuly již čtyři měsíce od tragické smrti frontmana Linkin Park, Chestera Benningtona. Zpěvák se oběsil 20. července ve svém vlastním domě po neúspěšném boji s depresemi. Lidé si jeho dobrovolný odchod ze světa stále nemohou vysvětlit a mnozí očekávali, co o jeho smrti prozradí policejní pitva a rozbor krve. A výsledky pitvy fanoušky opravdu překvapí!

Slavný rocker měl totiž v krvi podle slavného serveru TMZ malé množství alkoholu. Policejní zpráva pak uvádí, že na stolku u postele byla nedopitá sklenice piva a prázdná láhev. Zpěvák přitom údajně poslední půl rok před smrtí abstinoval. Právě alkohol v něm totiž podle jeho manželky Talindy podporoval deprese a měl při něm dokonce v minulosti sebevražedné sklony! Talinda dříve přiznala, že se chtěl zabít už v roce 2006, kdy opilý vyběhl s brokovnicí z domu. Tenkrát musela kvůli jeho stavu dokonce zalarmovat policii.

Žádné drogy či návykové látky se pak v Chesterově těle již nenašly. I přesto začínají fanoušci po celém světě spekulovat, jestli právě alkohol nenastartoval zpěvákovy depresivní myšlenky, jež následně vedly k jeho sebevraždě. Odpověď už nám ale nejspíš navždy zůstane záhadou.

Celá hala zpívala hitovku The End pro Chestera Benningtona

DOJEMNÉ VIDEO: Fanoušci Linkin Park se rozloučili s Chesterem Benningtonem tím nejkrásnějším možným způsobem

Poslední záběry před smrtí Chestera Benningtona.

VIDEO: Tohle jsou poslední záběry Chestera Benningtona před smrtí. Z jeho výrazu vám půjde mráz po zádech

Reklama
Článek je zařazen v: sebevražda, Linkin Park, Chester Bennington, zpěvák, pitva, alkohol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama