Showbyznys

18. září 2017 11:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tohle jsou poslední záběry Chestera Benningtona před smrtí. Z jeho výrazu vám půjde mráz po zádech

Co chtěla Talinda tímto videem světu sdělit?

Brzy uplynou už dva měsíce od chvíle, kdy nejen hudební svět šokovala sebevražda zpěváka Chestera Benningtona. Frontman kapely Linkin Park se oběsil ve svém vlastním domě po neúspěšném boji s depresemi a jeho ztrátu stále nemohou přijmout nejen fanoušci, ale zejména jeho rodina v čele s manželkou Talindou, která svůj zármutek sdílí také na sociálních sítích.

Nejdříve zveřejnila na Twitteru jejich poslední společnou fotografii. Nyní pak jeho zdrceným fanouškům ukázala vůbec poslední záběry slavného zpěváka, které byly natočeny pouhých 36 hodin před jeho smrtí!

Chester si na videu pak užívá hezký čas s rodinou, vtipkuje, směje se, a dokonce sní něco velmi nechutného, což rozesměje všechny okolo. Zkrátka nevypadá jako člověk, jenž by následující den spáchal sebevraždu. Právě na to chce pak Talinda ve svém dojemném statusu upozornit. „Takhle vypadá deprese přesně 36 hodin před smrtí. Miloval nás tak strašně moc a my milovali jeho,“ píše vdova ve svém statusu. „Chci ukázat, že deprese prostě nemá jasnou tvář či náladu,“ dodává.

Chce tak upozornit na to, aby lidé deprese opravdu nepodceňovali. Právě z faktu, že Chester za svým vtipkováním a běžným chováním trpěl velkými depresemi a možná už přemýšlel o sebevraždě, jde mnoha lidem mráz po zádech a vyvolává ve fanoušcích velmi bolestivé pocity.

Na Chesterovo poslední video s rodinou se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také