GALERIE: Manželka Chestera z Linkin Park zveřejnila poslední společnou fotku před smrtí. Z jeho pohledu vám půjde mráz po zádech!

Na co frontman kapely Linkin Park v tu dobu asi myslel?

Z nečekané ztráty populárního zpěváka skupiny Linkin Park, Chestera Benningtona, jenž se oběsil ve svém vlastním domě, je stále velmi bolestivá nejen pro fanoušky, ale zejména pro jeho rodinu v čele s šesti dětmi a láskou Talindou. Smrt zpěváka, který trpěl depresemi, byla pro mnohé obrovským šokem.

Právě ta na svém Twitteru zveřejnila fotografii, která vhání všem fandům slzy do očí. Jedná se totiž o selfíčko pořízené Talindou jen pár dní před jeho sebevraždou. Jedná se tak podle všeho o jejich poslední společnou fotografii! Chester si na fotce užívá nádherné chvíle s rodinou a podle jeho úsměvu téměř září štěstím.

Vdova po slavném zpěvákovi ovšem přidala k fotografii velmi smutný, a bohužel také pravdivý vzkaz: „Tohle bylo pár dní předtím, než si můj manžel vzal život. Už tehdy tam byly myšlenky na sebevraždu. Nikdo je ale neviděl.“ A právě z faktu, že Chester za svým úsměvem bojoval s depresemi a myšlenkami na svůj dobrovolný odchod ze světa, jde většině fanouškům mráz po zádech. Jedna z jeho posledních fotek před smrtí tak vyvolává v příznivcích kapely opět velký smutek.


Přečtěte si také