Showbyznys

3. srpna 2015 14:40

Tereza Javorová

VÝZKUM: Jak dlouho by měl trvat skvělý sex?

Napadá vás, že čím déle, tím přece lépe? Není to úplně pravda. Délka ideálního sexu je daleko kratší, než byste čekali!

Se sexem to je podobně jako s běháním (jasně, do milování se většinou nutit nemusíte). Ale nezáleží na tom, jestli běžíte pět minut nebo půl hodiny, stejně se vám do těla vyplaví endorfiny a máte dobrý pocit. A i když jste zpocení a zničení, klidně byste si to dali znovu. A znovu. Až se z toho stane droga.

Ale užijete si stejně pětiminutovou rychlovku jako pomalou hodinovou jízdu? A jak dlouho by měl sex ideálně trvat?

5 minut - rychlovka před zazvoněním budíku, během obědové pauzy nebo ve sprše je rozhodně skvělá, i když nedává moc prostoru k intimitě a divadélku kolem (myslíme předehru a postkoitální přitulení).

10 minut - tady už přihořívá. Máte čas se uvolnit, trochu se poškádlit a pak na to vlítnout. Stejně pak ale máte pocit, že jste buď přetáhli rychlovku, nebo nedotáhli kvalitní soulož.

15 minut - BINGO! ♥ Podle výzkumů je pro Čechy právě tohle ideální doba milování. A v porovnání se zbytkem světa si sex rádi užíváme déle, než je průměr. Většina lidí na planětě totiž považuje za ideální styk ten, který trvá 10-13 minut! Což je kratší doba, než kolikrát trvají reklamy u konkurenční televize.

30 minut - během půl hodinky už stihnete většinu oblíbených věcí a poloh, aniž byste se opakovali. Mužete vyzkoušet i novou pozici nebo měnit tempo. Ze začátku to vzít hezky pomalu a ke konci zrychlit a přitvrdit.

45 minut - za prvé, zkontrolujte, jestli si partner neodskočil udělat svačinu nebo jestli si u toho přítelkyně nelakuje nehty. V jiném případě to máte rádi hooodně pomalu (asi tak jeden příraz za minutu) nebo máte problémy s vyvrcholením. Pokud za tři čtvrtě hodiny ale zvládnete dvě tři čísla, tak je to v naprostém pořádku a pokračujte.

60 minut - po hodině už vaše partnerka připomíná vyjetý tunel nebo prošláplou botu. Měli jste ji rádi pěkně úzkou a dobře padnoucí, ale teď už je dost volná a (třetí) noha vám tam dost klochtá. Stejně už ale nespíš spí nebo si nevšimla, že stále pokračujete. Tak toho raději nechejte a jděte na pivo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také