Will Smith reagoval na brutální vtípky komika Chrise Rocka. Co by si přál, aby se stalo?

Will Smith reagoval na nedávný stand-up komika Chrise Rocka, při němž došla řeč i na oscarovou facku.

Americký herec a komik Chris Rock před pár dny na Netflixu uvedl svůj nový komediální stand-up Selective Outrage, v němž kromě jiného oživil také rok starou kauzu s oscarovou fackou. Tu mu vlepil přímo na pódiu přes zraky milionů diváků po celém světě herec Will Smith poté, co Rock pronesl nemístný vtip na adresu Smithovy manželky.

Následoval přísný, ale do nějaké míry férový trest pro Smithe v podobě několikaletého zákazu vstupu na Oscary, herec se rovněž několikrát omluvil a většinu uplynulého roku strávil mimo světla reflektorů reflektováním svých činů. A tím mohla být celá záležitost u konce.

Jenomže Rock nyní vše oživil hodně levným humorem v podstatě rok od samotné události, navíc přilil olej do ohně tím, že připomněl všem další věci ze Smithovi minulosti včetně například nevěry jeho ženy Jady, což situaci rovněž nepomohlo. A jak teď herec na všechny tyto věci reagoval? Ačkoliv samotný stand-up neviděl, místo toho mu jen přátelé pustili konkrétní pasáže, Rockův humor jej údajně velmi zranil a následně tak komikovi vzkázal, aby už raději nechal celou záležitost spát. Momentálně to totiž dělá ještě trapnější, než už to je.

Sdílejte článek
Štítky reakce stand-up facka Will Smith Chris Rock Oscaři

Přečtěte si také