Z vdovy po Hugh Hefnerovi už není plastiková kráska. Odstranila silikony a změnila vizáž

Crystal Hefner vsadila na přírodní krásu a vyplatilo se jí to.

Vdova po zakladateli legendárního Playboye Hugh Hefnera Crystal pořádně dospěla a rozhodla se v životě pro čistku, což se odrazilo i na jejím instagramovém účtu. Nejenže už na jejím profilu neuvidíte odvážné fotky v titěrných plavečkách, ale razantně změnila i svou image.

„Žila jsem, abych dělala ostatní šťastnými, a sama uvnitř trpěla. Ve zkratce, sex prodává. Nevím, jestli mě posilovalo, když jsem se oblékala vyzývavě, ukazovala kůži apod., nebo se to ode mě jen očekávalo. Teď mohu s jistotou říct, že mě posiluje a naplňuje skromnost. Cítím se vnitřně lépe a pravděpodobně to tak bude po zbytek mého života,“ svěřila se s fanoušky na sociální síti.

No, a jak to tak vypadá, s emoční vyspělostí to Crystal myslí opravdu vážně. Nechala si totiž odstranit silikony a všechny umělé výplně na obličeji a vypadá opravdu skvěle. Říká, že je to teď konečně ona a je ráda, že našla samu sebe. Při hledání má čas i na novou lásku, spisovatele Ryana Malatyho, se kterým se už několikrát pochlubila na sociálních sítích.


Přečtěte si také