Virály

22. listopadu 2021 10:15

redakce Prima Lajk

Kráska z OnlyFans odhalila ty nejdivnější požadavky od fanoušků. Některé jsou vážně síla!

Australská modelka se svěřila s nejúchylnějšími požadavky od svých fandů.

Potetovaná Australanka Renee Gracie je jednou z nejpopulárnějších a nejvyhledávanějších modelek na OnlyFans. Na platformě nabízí za peníze erotická videa, live chat a za nějakou tu kačku navíc si u Renee můžete splnit i různé sexuální představy a fantazie. Na svém profilu má totiž napsané, že je připravená udělat téměř vše, co po ní budou její fanoušci chtít.

V podcastovém rozhovoru modelka pro dospělé prozradila, že ale přece jen má své hranice, přes které nikdy nepůjde. „Určitě nikdy nebudu dělat nic protizákonného,“ řekla rezolutně Renee. Fanoušky podcastu však zajímalo, jaké nejdivnější věci po ní lidé chtějí. „Řekla bych, že prasárničky kolem podpaží, jako je olizování a hlazení. Stejné je to i s prděním na videích. Jednou za čas to udělám, ale připadá mi to zvláštní,“ přiznala.

Někteří fanoušci ji prý žádali i o to, aby rozdrtila banán svými chodidly. „To mi také připadalo trochu divné, ale když to po mě lidé chtějí, nemám s tím problém,“ řekla modelka, která se vzdala závodní kariéry kvůli profesi na erotické platformě. Jak se tak zdá, Renee pro své fandy udělá první poslední, jen to nesmí být nelegální.


Přečtěte si také