návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Zakomplexovaný tlouštík nedošel dál než k lednici: Jak shodil polovinu váhy a našel si krásnou přítelkyni?

190 kilo vážící Joe Tonge z Wrawby v North Lincolnshire opouštěl ložnici jen v případě, že potřeboval do kuchyně pro jídlo nebo na toaletu. Stal se monstrem, které se už neodvážilo mezi lidi. Potom přišla změna…
Vydáno: 22.07.2015
Joe je šťastný, že může konečně žít jako člověk.
Autor: archiv Joe je šťastný, že může konečně žít jako člověk.

Ještě před rokem měl grafik Joe problém vylézt z ložnice a jeho jedinými přáteli byli hráči on-line her, kteří se mu nesmáli pro jeho obludnou nadváhu. Jak paradoxní, že dnes cestuje po celém světě a užívá si společnost krásné přítelkyně Marianny. Došlo to tak daleko, že mu matka i lékař začali tvrdě domlouvat, protože jeho nadváha už byla zdraví nebezpečná. Nakonec se Joe rozhodl svůj životní styl změnit. Zajímavé je, že mu v hubnutí pomohla nejen přísná dieta, ale i internetová skupina LighterLife určená především ženám.

Co si připravíte, to si taky sníte

Domácí krabičková dieta: NÁVOD, jak ji sestavit

Začal se přejídat v sedmnácti, když se jeho rodiče rozvedli. „Jak jsem tloustl, začal jsem se nenávidět a nesnesl jsem zrcadla ani kamery. „Přestal jsem chodit ven, protože jsem vzbuzoval pozornost a všichni na mě civěli. Dokázal jsem týden v kuse hrát on-line hry a snil, jaké by to bylo být štíhlý a mít holku,“ ohlíží se do minulosti Joe. Dívky si o něj pochopitelně neopřely ani kolo, později ani nebyla šance se s ním seznámit. S novým rozhodnutím a přístupem se mu změnil život.

Selena Gomez zatočila s nadváhou a potěšila fanoušky.

Selena Gomez potupné urážky nesnesla: Zhubla a ukázala postavičku jako lusk! Jak to udělala?

„Přestal jsem se ládovat pizzami a donášeným fast foodem, začal se stravovat zdravě a střídmě. Jídlo před spaním jsem vynechal úplně,“ říká Tonge a dodává, že bez psychické pomoci odborníků by nejspíš neuspěl. Nakonec shodil neuvěřitelných 102 kilo a zamiloval se do atraktivní Marianne, která je mu nadále velkou oporou. Čeká ho ještě několik plastických operací, aby se zbavil přebytečné vytahané kůže. Ta na něm v některých partiích doslova visí, ale to jsou už opravdu jen kosmetické změny. Joe se vrátil do života a nedávno se svou milou procestovali Thajsko.

 

Opravdu mohou nosit krátká sexy trička jen štíhlé ženy?

Jste při těle? Na sexy zkrácené tričko zapomeňte! Ošklivý útok na všechny boubelky

Článek je zařazen v: ložnice , nadváha

reklama