Showbyznys

22. července 2015 11:17

Michal Chalupa

Zakomplexovaný tlouštík nedošel dál než k lednici: Jak shodil polovinu váhy a našel si krásnou přítelkyni?

190 kilo vážící Joe Tonge z Wrawby v North Lincolnshire opouštěl ložnici jen v případě, že potřeboval do kuchyně pro jídlo nebo na toaletu. Stal se monstrem, které se už neodvážilo mezi lidi. Potom přišla změna…

Ještě před rokem měl grafik Joe problém vylézt z ložnice a jeho jedinými přáteli byli hráči on-line her, kteří se mu nesmáli pro jeho obludnou nadváhu. Jak paradoxní, že dnes cestuje po celém světě a užívá si společnost krásné přítelkyně Marianny. Došlo to tak daleko, že mu matka i lékař začali tvrdě domlouvat, protože jeho nadváha už byla zdraví nebezpečná. Nakonec se Joe rozhodl svůj životní styl změnit. Zajímavé je, že mu v hubnutí pomohla nejen přísná dieta, ale i internetová skupina LighterLife určená především ženám.

Začal se přejídat v sedmnácti, když se jeho rodiče rozvedli. „Jak jsem tloustl, začal jsem se nenávidět a nesnesl jsem zrcadla ani kamery. „Přestal jsem chodit ven, protože jsem vzbuzoval pozornost a všichni na mě civěli. Dokázal jsem týden v kuse hrát on-line hry a snil, jaké by to bylo být štíhlý a mít holku,“ ohlíží se do minulosti Joe. Dívky si o něj pochopitelně neopřely ani kolo, později ani nebyla šance se s ním seznámit. S novým rozhodnutím a přístupem se mu změnil život.

Podobné články

„Přestal jsem se ládovat pizzami a donášeným fast foodem, začal se stravovat zdravě a střídmě. Jídlo před spaním jsem vynechal úplně,“ říká Tonge a dodává, že bez psychické pomoci odborníků by nejspíš neuspěl. Nakonec shodil neuvěřitelných 102 kilo a zamiloval se do atraktivní Marianne, která je mu nadále velkou oporou. Čeká ho ještě několik plastických operací, aby se zbavil přebytečné vytahané kůže. Ta na něm v některých partiích doslova visí, ale to jsou už opravdu jen kosmetické změny. Joe se vrátil do života a nedávno se svou milou procestovali Thajsko.

Sdílejte článek
Štítky ložnice nadváha

Přečtěte si také