Showbyznys

24. června 2022 12:04

redakce Prima Lajk

Zbraně, drogy a malé děti! Herec Ezra Miller čelí dalším děsivým obviněním

Ezra Miller čelí dalším děsivým obviněním. Bude tohle pro herce konečná?

Představitel filmového Flashe Ezra Miller začal v letošním roce nejprve vykazovat známky agresivního pitomce, který neumí pít, když skončil dvakrát během dvou týdnů obviněný na Havaji za výtržnictví a pokus o ublížení na zdraví. Jak se ale nyní ukazuje, byl to pouhý začátek. Následně totiž přišla série dalších obvinění, kterým nyní korunu nasadil investigativní článek magazínu Rolling Stone.

Podle něho totiž filmová hvězda na své vlastní farmě ve Vermontu pěstovala nepovolené množství marihuany, především tam ale bydlela společně se třemi malými dětmi a jejich matkou, které byly konstantně v přítomnosti velkého počtu zbraní a střeliva. Otec dětí tak na Millera podal stížnost a záležitostí se začala zabývat policie.

Zdroje tvrdí, že životní podmínky na farmě nejsou pro děti vůbec bezpečné, v jednom případě se dokonce prý stalo, že zhruba roční dítě bylo spatřeno s kulkou v puse. Videozáznam z dubna zkontrolovaný editory Rolling Stone ukazuje nejméně osm útočných zbraní, pušek a ručních zbraní povalujících se po obývacím pokoji, přičemž některé zbraně jsou položeny vedle hromady vycpaných zvířat.

Skandály a obvinění se tak hromadí, ještě minulý týden hledala Millera policie kvůli jinému případu, v němž na něj podala obvinění neznámá matka, jejíž dítě Ezra ohrožoval a jí samotné měl údajně vyhrožovat násilím. Vše každopádně naznačuje, že herec brzy skončí za mřížemi a chystaný blockbuster The Flash, jenž už je nějakou dobu natočený, se asi do kin jen tak nepodívá.


Přečtěte si také