Showbyznys

17. června 2022 09:47

redakce Prima Lajk

Herec Ezra Miller smazal Instagram poté, co provokoval policii, že ho nikdy nechytí. Vážně je na útěku?

Policie nemůže najít herce Ezru Millera. Může být na útěku.

Herec Ezra Miller známý například z filmů Liga spravedlnosti nebo Fantastická zvířata a kde je najít smazal svůj Instagram poté, co zveřejnil bizarní hromadu zpráv, ve kterých tvrdil, že je v jiné dimenzi a jiném vesmíru. Stalo se tak krátce poté, co policie oznámila, že herce nemůže najít.

Začátkem tohoto měsíce byla hvězda chystaného komiksového blockbusteru The Flash obviněna rodiči 18leté indiánské dívky z psychologické manipulace, nátlaku a vtahování jejich dcery do svého „kultu“. Rodiče taky tvrdí, že Miller dával jejich dceři alkohol a drogy. Herec ani dívka od té doby nejsou k nalezení.

To nicméně není jediný hercův problém. Čerstvě se proti němu totiž ozvala ještě matka 12letého nebinárního potomka, které soud nyní udělil před hercem ochranu poté, co jí a dítěti měl herec vyhrožovat, obtěžovat je, a dokonce při tom držet i zbraň. Každopádně série průšvihů, jestli se tomu tak vůbec ještě dá říkat, roste, a je tak nejspíš jen otázkou času, než Hollywood zabouchne za Millerem dveře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také