Showbyznys

26. září 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Zdravotní sestřičky i bratr… Který je ten nej? HLASUJTE!

Jsou to hned po doktorech ty nejdůležitější osoby v ordinacích a nemocnicích, mají přehled, znalosti a starají se o nemocné s veškerým entuziasmem a nasazením. Která je ale ten nejlepší?

V sobotu 4. 10. se v Náchodě uskuteční finálový večer soutěže Batist nej sestřička, při kterém bude zvolena ta nejlepší zdravotní sestřička letošního roku. V šestém ročníku tohoto klání se ale vítězkou nemusí zákonitě stát sestřička, ve finálové třináctce je totiž i jeden zdravotní bratr!

A jaké budou soutěžní disciplíny? Soutěžící se na jevišti předvedou při módní přehlídce sesterských uniforem od Zdravtex Olomouc – Hodolany, místo volné disciplíny je čeká úkol ze zdravovědy. Letošní novinkou je i to, že se sestřičky a bratr předvedou i v luxusních šatech od společnosti LORAM Praha.

„Celkem bylo přihlášených 493 sestřiček z různých nemocnic po celé České republice. Jsem rád, že tato akce, která má za cíl poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich práci, má čím dál větší oblibu,“ řekl spolupořadatel soutěže David Novotný.

I vy, čtenáři Prima Stylu si můžete zvolit vaší nej zdravotní sestřičku či bratra. Tak hlasujte!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také