Showbyznys

22. září 2021 08:55

redakce Prima Lajk

Zemřela hvězda populárního seriálu Sex ve městě. Ve věku 57 let podlehla rakovině

Herec Willie Garson, známý především jako Stanford Blatch ze Sexu ve městě, zemřel ve věku 57 let.

Fanoušky populárního seriálu Sex ve městě zdrtila smutná zpráva. Zemřel Willie Garson, představitel jedné z hlavních postav, ztřeštěného homosexuála Stanforda Blatche a zároveň jednoho z nejlepších kamarádu Carrie Bradshaw, kterou ztvárnila Sarah Jessica Parker (56). Příčina smrti je zatím neznámá, ačkoli herec bojoval s rakovinou slinivky.

Smrt zasáhla nejen jeho rodinu a fanoušky, ale i jeho herecké kolegy. „Nemohl jsem mít brilantnějšího seriálového partnera. Jsem zdrcen a zaplaven smutkem. Odešel jsi od nás příliš brzy. Byl jsi darem od Boha, nejmilejší Willie. Odpočívej… miluji tě,“ zanechal dojemný vzkaz na Instagramu Mario Cantone, který v seriálu ztvárnil Garsonova partnera.

Herec po sobě zanechal syna, který sdílel na své sociální síti emotivní vzpomínku. „Mám tě moc rád, tati. Odpočívej v pokoji a jsem moc rád, že jsme spolu prožili tolik dobrodružství. Jsem na tebe velmi pyšný. Vždycky tě budu milovat a vím, že už navždy budeš se mnou,” napsal dvacetiletý syn Nathan, kterého Willie Garson adoptoval v roce 2009.


Přečtěte si také