návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Zemřela Ludmila Brožová-Polednová. Žena, která poslala na smrt Miladu Horákovou

Deník idnes.cz informoval o smrti Ludmily Brožové-Polednové, která byla odsouzena za podíl na vraždě Milady Horákové, političky popravené ve zinscenovaném procesu před pětapadesáti lety
Vydáno: 24.01.2015
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ludmila Brožová-Polednová zemřela již 15.ledna. O smrti věděla jen rodina. Pohřeb se tak uskutečnil jen v okruhu nejbližších.
Ludmila Brožová-Polednová byla v roce 2009 odsouzena k šesti letům vězení. Do vězení nastoupila v březnu 2009. Rok nato ji prezident Klaus udělil milost. Ve věznici ve Světlé nad Sázavou  tak trávila jen necelý rok. Svůj pobyt za mřížemi si zkracovala poslechem rádia a občas pomáhala spoluvězeňkyním díky svému pravnickému vzdělání. To, že by byla Brožová-Polednová vina, si nikdy nepřipouštěla.

Doktorka Horáková byla sprovozena ze světa na šibenici. Jednalo se o velice bolestivé umírání, které v případě Horákové trvalo až 15 minut.  U Horákové trvala poprava dlouho. Téměř čtvrt hodiny. Byl to záměr, aby Horáková  více trpěla.

 

Mohlo by vás zajímat:

Holky a jejich WC poprvé

Holky už umí čurat„na stojáka“. Jaké to je? - VIDEO

 

Snímek Birdman

Birdman! Snímek, který musíte vidět

 

Slepá maminka poprvé vidí svého syna

Dojemné VIDEO: Slepá maminka poprvé vidí svého syna

 

Alzběta Jungrová v projektu COOL prarodiče

Alžběta Jungrová: "Babička vždycky říkala: 'Komunisti jsou svině'"

Článek je zařazen v: smrt , vězení , Václav Klaus , politika