Showbyznys

23. července 2015 13:56

Michal Chalupa

Ženy odhalily, co je vzrušuje: Jak má vypadat ideální pánské „nádobíčko“ a jak velký by vlastně měl být?

O tom, jaké pánské přirození ženy preferují, co se jim vlastně líbí a jak moc jim záleží na velikosti penisu, pojednává nová studie švýcarských vědců z univerzity v Curychu.

Takže pánové (a dámy), opravdu vás zajímá, co ženy od nádobíčka očekávají? Díky výdobytkům vědy zveřejněným v The Journal of Sexual Medicine teď známe odpověď na to, s čím si mnoho mužů dosud lámalo hlavy. Studie vzorku 105 žen objevila, že naprosto zásadním aspektem pro posouzení penisu je pro ně „celková úprava vzhledu“. Naopak nejméně důležitým kritériem se ukázala pozice a tvar otvoru na špičce přirození.

Dalšími klíčovými faktory, které jsou podle průzkumu při posuzování pohlavního údu rozhodující, se ukázal vzhled pubického ochlupení, kůže na penisu a jeho obvod nebo třeba šourek. Navzdory zažitým předsudkům se délka penisu ve výčtu priorit respondentek vzhledem k požadavkům na ideální mužské „příslušenství“ umístila až na šestém místě. Takže pokud se někdo trápí rozměry, které nedosahují těch zobrazovaných v pornografii, měl by to hodit za hlavu.

Sdílejte článek
Štítky Penis studie penis Curych přirození The Journal of Sexual Medicine nádobíčko

Přečtěte si také