Příště až půjdete na operaci, dávejte si raději pozor
Autor: koláž style.iprima.cz Příště až půjdete na operaci, dávejte si raději pozor

Ženy odhalily, co je vzrušuje: Jak má vypadat ideální pánské „nádobíčko“ a jak velký by vlastně měl být?

northstone. Publikováno: 23.07.2015
O tom, jaké pánské přirození ženy preferují, co se jim vlastně líbí a jak moc jim záleží na velikosti penisu, pojednává nová studie švýcarských vědců z univerzity v Curychu.

reklama

Takže pánové (a dámy), opravdu vás zajímá, co ženy od nádobíčka očekávají? Díky výdobytkům vědy zveřejněným v The Journal of Sexual Medicine teď známe odpověď na to, s čím si mnoho mužů dosud lámalo hlavy. Studie vzorku 105 žen objevila, že naprosto zásadním aspektem pro posouzení penisu je pro ně „celková úprava vzhledu“. Naopak nejméně důležitým kritériem se ukázala pozice a tvar otvoru na špičce přirození.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Michael Douglas prozradil, díky čemu slaví u žen úspěchy. Může za to jeho obří penis. Jak jinak…

Dalšími klíčovými faktory, které jsou podle průzkumu při posuzování pohlavního údu rozhodující, se ukázal vzhled pubického ochlupení, kůže na penisu a jeho obvod nebo třeba šourek. Navzdory zažitým předsudkům se délka penisu ve výčtu priorit respondentek vzhledem k požadavkům na ideální mužské „příslušenství“ umístila až na šestém místě. Takže pokud se někdo trápí rozměry, které nedosahují těch zobrazovaných v pornografii, měl by to hodit za hlavu.

Muž si jeden penis chtěl nechat původně odstranit. Teď je ale rád, že má oba!

Muž má DVA funkční penisy! Necenzurované foto najdete uvnitř!

reklama