Zesnulý herec Chadwick Boseman plánoval natočit druhého Black Panthera. Nikdo netušil, jak moc je jeho nemoc vážná!

Ani samotný představitel Black Panthera nevěděl, že už se do slavné role nikdy nevrátí.

Náhlá a tragická zpráva o smrti herce Chadwicka Bosemana se letos zařadí mezi jedny z nejsmutnějších zpráv roku – a to jich letos bylo poměrně dost. Rázem se všichni dozvěděli, že herec byl v roce 2016 diagnostikován s rakovinou tlustého střeva a poslední dobou trávil volný čas mezi natáčením buď na chemoterapii, nebo operačním lůžku.

Všichni, kdo o nemoci věděli, si ale mysleli, že rakovinu porazí. Dokonce i samotný herec údajně předpokládal, že se co nevidět vrátí na plac druhého Black Panthera. Podle nových informací serveru The Hollywood Reporter o závažnosti jeho nemoci nevěděli ani nejvyšší představitelé v Marvelu – kteří tak dál pracovali na filmu v dojmu, že se Chadwick vrátí. Kevin Feige, šéf Marvelu, se tak o jeho skutečném stavu dozvěděl zhruba hodinu před hercovou smrtí.

Nyní tak nikdo ze studia nechce vůbec přemýšlet nad tím, co bude s pokračováním Black Panthera – v současnosti všichni truchlí a toto období bude ještě nějakou dobu trvat. To však nezastavilo všelijaké on-line spekulace, které tvrdí, že herec bude přeobsazen nebo jej nahradí jeho filmová sestra Shuri s tváří Letitie Wright, která v komiksech byla sama nějakou dobu Black Pantherem. Tak či tak, ať už bude pokračování vypadat jakkoli, na ikonický výkon Bosemana v roli hrdiny z Wakandy už diváci nejspíš nikdy nezapomenou.

Sdílejte článek
Štítky smrt herec rakovina Black Panther Chadwick Boseman

Přečtěte si také