Známá herečka prozradila nechutnou radu, která z ní měla udělat hvězdu. S kým se měla vyspat?

Jakou nechutnou radu dostala herečka Mischa Barton, která jí měla pomoct s její kariérou?

Že je Hollywood docela prohnilý nebo alespoň dlouhé roky býval, přičemž změny přicházejí pomalu a v malém množství, není nic nového. Dalším příkladem toho je nyní už jeden starší rozhovor s herečkou Mischou Barton, v němž si nyní lidé povšimli nechutného detailu.

Kráska ze seriálu O.C. kdysi v rozhovoru s magazínem Harpers & Queen prozradila historku, kdy ji její agent na jednom filmovém festivalu nutil do toho, aby se vyspala s čerstvě svobodným Leonardem DiCapriem. Jí tehdy bylo 19 let, zatímco herci bylo 30. Podle agenta to mohlo pomoct její kariéře, jak ale nyní víme, už tehdy to herečka odmítla s tím, že nemá zájem randit ani spát se staršími muži, a už vůbec ne kvůli kariéře.

DiCaprio je pochopitelně známý přesným opakem – i v současnosti je terčem kritiky poté, co se začaly šířit spekulace, že randí s modelkou, které je rovněž 19, zatímco jemu už však je 48 let. V tuto chvíli ale tento vztah stále nebyl potvrzen. Že herce vyfotili, jak sedí vedle nějaké mladé ženy, neznamená, že s ní má automaticky vztah.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio Sex vztah Hollywood věk kariéra Mischa Barton starší muži

Přečtěte si také