Showbyznys

5. prosince 2022 13:56

redakce Prima Lajk

Zničená Amber Heard bojuje proti verdiktu s Deppem! Rozhodla se oficiálně odvolat

Bývalá manželka Johnnyho Deppa není spokojená s verdiktem soudu. Rozhodla se odvolat.

Mysleli jste si, že je nejsledovanější proces roku dávno u konce? Omyl. Soud mezi Johnnym Deppem a Amber Heard se totiž možná bude časem opakovat – důvodem je snaha obou stran se k verdiktu odvolat.

Zatímco však Depp bojuje pouze s částí verdiktu, podle které musí své bývalé manželce vyplatit pár milionů za to, že ji jeho právník pomluvil, herečka a svobodná matka Heard, která Deppovi po původním procesu dluží v přepočtu stovky milionů korun, by ráda zrušila celý verdikt kompletně a započala zcela nový proces.

Heard si najala úplně nový právnický tým a koncem listopadu podala oficiální žádost o odvolání, kterou se nyní bude zabývat jiný soud ve Virginii, který následně rozhodne, jestli se bude proces opakovat s novým soudcem i porotou, nebo ne. Podle odborníků jsou na to momentálně šance dost nízké, Heard je ale zjevně zoufalá, protože v současnosti je pro ni původní verdikt prakticky likvidační.

Od konce soudu z léta se Heard přestěhovala do zahraničí a zmizela z očí veřejnosti, zatímco Depp si nadále užíval svého hudebního turné, mezitím se upsal pár novým reklamám a taky menším filmovým projektům, pokud ale patříte mezi jeho fandy a marně čekáte na návrat Jacka Sparrowa, zatím to na něj bohužel nevypadá.


Přečtěte si také