Zpěvačka Elis natáčela píseň pro film Ženská pomsta ve stejném studiu jako Justin Bieber nebo Lady Gaga!

Videoklip k písni se záběry z filmu si exkluzivně můžete pustit u nás!

V nové české komedii producenta Petra Šišky Ženská pomsta, která je právě uváděna v našich kinech, najdete také autorskou píseň „Im your woman“ Elišky Mrázové neboli Elis Mraz. Elis je autorkou textu i hudby a vy můžete exkluzivně vidět její videoklip k této písni, který se natáčel ve studiu Faust Records, kde natáčejí hvězdy světového formátu od Lady Gaga po Justina Biebera. Klip je doplněn o záběry z filmu Ženská pomsta a je jedním z dvou písní Elis, které ve filmu zazněly.

Zajímavostí je, že když režisér Dušan Rapoš oslovil Elis k napsání hudby do filmu, celé se to málem neuskutečnilo z důvodu, že e-mail Elis zapadl do spamu. Když si toho Elis nakonec všimla, okamžitě s nadšením odpověděla a měla nakonec necelé 2 týdny na napsání, vyprodukování a zmástrování této písně. Naštěstí se vše stihlo a píseň se podařila. A jak nám sdělil přímo pan režisér Dušan Rapoš: „Elis mě zaujala svými písněmi a neotřelým vokálním projevem už dávněji. A když jsem zvažoval, koho oslovit, aby vnesl do Ženské pomsty trochu mladické energie a nadhledu a udělal pro náš film 2 písně, padla volba jednoznačně na Elis. A ta se do toho fakt vložila, svou šanci stoprocentně využila a udělala pro nás skvělou muziku, korespondující nejen s příběhem filmu, ale i s jeho rytmem a atmosférou. Je to naše první spolupráce a já doufám, že ne poslední. Elis je mimořádný talent, který si zaslouží dostat i větší šanci. A navíc je to v osobním kontaktu velice skromná a milá dívka. Moc jí fandím.“

A jak nám prozradila sama Eliška, spolupráce pro ni byla novou zkušeností: „Spolupráce proběhla velmi rychle a to tím, že mi první mail s nabídkou od režiséra Dušana Rapoše spadl do spamu. Když jsem jej náhodou objevila, naštěstí ještě nebylo pozdě, ale ani nebylo tolik času to vše dát dohromady. Naštěstí se vše stihlo. Poprvé jsem psala hudbu k filmu, tím spíše to byl pro mě zážitek a nová zkušenost. Dostala jsem zadání napsat hudbu již na hotové scény v začátku celého filmu. Dlouho jsem zvažovala, jaký žánr by navodil správnou atmosféru a pak ze mě „vypadl“ přirozeně song „Im your woman“. Rozhodně jsem byla vděčná za oslovení, jelikož jsem si vždy přála napsat hudbu do filmu a velmi mě bavilo obsazení i samotné téma. Když jsem poté viděla film v kině, byla jsem nadšená z celkového výsledku!

Více o filmu Ženská pomsta se dočtete na Facebooku či oficiálním webu.


Přečtěte si také