návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

ZPRÁVA ROKU! Vévodkyně Meghan je těhotná! Kdy s princem Harrym přivítají svého prvního potomka?

Zpráva, na kterou se celá Británie těšila už od května, je konečně tady!
Vydáno: 15.10.2018
Meghan Markle a princ Harry čekají prvního potomka!
Autor: profimedia.cz Meghan Markle a princ Harry čekají prvního potomka!

Tak se Velká Británie konečně dočkala! Už několik měsíců, v podstatě od květnové královské svatby, se v tamních médiích spekuluje o tom, kdy budou mít princ Harry a bývalá herečka Meghan Markle svého prvního potomka. Někteří říkali, že je už princova láska v očekávání, jiní “zaručeně“ tvrdili, že pokusy o miminko přijdou až na jaře. Nyní už ale máme konečně jasno. Kensingtonský palác, jenž oznamuje všechny velké oficiální zprávy okolo královské rodiny, totiž v pondělí ráno vydal zprávu, že princ Harry a Meghan opravdu čekají své první dítě!

„Jejich královské Výsosti oceňují veškerou podporu, kterou získali od lidí po celém světě po jejich květnové svatbě, a jsou velmi potěšeni z toho, že s nimi mohou sdílet tuto radostnou zprávu,“ stojí v oficiálním prohlášení. Meghan pak sdělila radostnou novinu královské rodině včetně Alžběty II. během víkendové královské svatby princezny Eugenie. Podle Kensingtonského paláce se pak děťátko podívá na svět na jaře. Podle dalších zpráv se pak Meghan nachází ve dvanáctém týdnu těhotenství. Doufejme, že vše proběhne bez výraznějších komplikací a Velká Británie bude na jaře zase pořádně slavit.

Meghan Markle si sama zabouchla dveře od auta.

GALERIE: Meghan Markle byla na první akci bez prince Harryho. Porušila ale přísné pravidlo a lidé jí nadávají

Meghan s Harrym přivítali nového člena rodiny 2

FOTO: Princ Harry a Meghan konečně přivítali nového člena rodiny! Komu teď věnují všechen svůj volný čas?

Článek je zařazen v: Meghan Markle , Harry a Meghan , těhotenství , porod , termín porodu , těhotná , královská svatba

reklama