Showbyznys

27. září 2018 16:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Meghan Markle byla na první akci bez prince Harryho. Porušila ale přísné pravidlo a lidé jí nadávají

Co provedla čerstvá členka britské královské rodiny tentokrát?

Bývalá herečka Meghan Markle je už několik měsíců členkou královské rodiny a manželka prince Harryho je od té doby pod pořádným drobnohledem. Celá Británie sleduje opravdu každý její pohyb a všímají si i sebemenšího detailu. Už několikrát si proto všimli jejích trapasu na veřejných akcích, kdy například nastoupila do auta před královnou Alžbětou II., nebo si dala zkrátka jen nohu přes nohu. A tentokrát si ti praví rejpalové opravdu smlsli.

Meghan se totiž před pár dny vydala na svou vůbec první sólo akci bez prince Harryho či jiného člena královské rodiny, když dorazila na otevření výstavy Oceania. A opět si u mnohých pořádně zavařila. Co provedla tentokrát? Po příjezdu na místo za sebou sama zavřela dveře od auta! I přesto, že na to má na místě samozřejmě své lidi. Touto pro nás obyčejnou činností pak způsobila na internetu hotový poprask.

Zatímco mnozí ji chválí za její odvahu, kdy se i ve své funkci prostě nadále chová jako obyčejný člověk, další se mohou pomalu zbláznit. Podle nich jde o další důkaz její rebelie a porušení přísného pravidla, když se nespoléhá na pomoc svého personálu. Na podobné úkony má podle etikety zkrátka lidi a tečka! Jakoby nestačilo, že na akci dorazila ve své oblíbené černé barvě, která je přitom podle protokol spíše smuteční barvou. Vévodkyně prostě rejpali na internetu zase jednou pořádně vytočila. Co myslíte, opravdu to Meghan tolik přepískla?


Přečtěte si také