Showbyznys

3. května 2024 08:34

Josef Šťastna

Šok pro Muradova, vyhodili ho z UFC

Hlavní zprávy: Muradov po návratu z vítězného zápasu na UFC v Londýně

Uzbecký zápasník MMA a bývalý přítel zpěvačky Moniky Bagárové Machmud Muradov nečekaně skončil v UFC. Podle svých slov netuší, proč ho organizace vyhodila.

O nečekaném konci informovaly zahraniční sportovní weby, pak nečekanou zprávu potvrdil také rodák z uzbecké Bukhary na sociálních sítích. „Akorát jsem přistál v Istanbulu a stejně jako vy jsem se dozvěděl novinku, že od dnešního dne nejsem zápasník UFC. Napsal jsem manažerům… Nevím proč, ale prostě přišla zpráva, že mi děkují za všechno a podobně. Nenapsali důvod,“ napsal na svém účtu na Instagramu šokovaný Muradov.

Muradov tvrdí, že netuší, proč dostal tak narychlo padáka. „Asi proto, že jsem zrušil zápas (ze zdravotních důvodů, pozn. red.) nebo nevím. Asi kvůli tomu,“ uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Na etapu v UFC bude vzpomínat v dobrém. „Jsou to zážitky, které jsem prožil. Měl jsem sedm zápasů, ale teď mám před sebou novou etapu a těším se na to,“ dodal Muradov, který ale zároveň přiznal, že je z rychlého konce smutný. „Když to tak osud napíše, nic s tím nenaděláme. Nic to neznamená, život jde dál. Jdeme dál bojovat,“ řekl s nadějí uzbecký zápasník.

O práci se ale Muradov nebojí, o zápasníka jeho kvalit je zájem. „Za krátkou dobu mi napsaly tři organizace, zda nechci jít k nim, ale uvidíme. Určitě nechci někam do zahraničí. Naopak si chci užít domácí fanoušky, protože vidím, jak roste Oktagon či KSW. Teď záleží na nabídce. Nechci křičet, že půjdu tam či tam,“ vysvětlil muž, který se proslavil vztahem s Monikou Bagárovou.

Uzbek se pod hlavičkou organizace UFC představil v sedmi zápasech. Čtyřikrát odešel jako vítěz, dvakrát prohrál. Poslední zápas proti ruskému sokovi Aliaschabu Chizrievovi skončil kvůli nedovolenému zásahu prstem do oka bez vítěze.

Sdílejte článek
Štítky Istanbul MMA Monika Bagárová UFC Machmud Muradov Oktagon Ultimate Fighting Championship

Přečtěte si také