Styl

3. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Báro, jdi se převléct!

MÓDNÍ POLICIE: Báro, jdi se převléct!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Báro, jdi se převléct!

Jestli tohle není kostým na maškarní, tak nevím. Jinak si tuhle hrůzu nedokážu vysvětlit. Šaty barokního střihu černé barvy s červenými silonkami a kozačkami z leštěné kůže ve mně vyvolávají obavy, že příště herečku Báru Štěpánovou uvidíme ve svěrací kazajce. Díky ní se v mých očích stává módní ikonou i Lenka Kořínková.

Jako od kolotoče!

Outfit Ivety Bartošové je jako vystřižený z devadesátých let. Bunda z lesklé kůže na mě působí mírně veksláckým dojmem. Černé džíny se nenosí a zelené tenisky jsou super, tedy pokud ještě chodíte na základní školu. Tenhle módní přešlap nezachránilo ani tričko s lacinými potisky a zipem až pod pupík. Iveto, tohle tedy na hvězdný comeback rozhodně nevypadá.

Lucie, jak jsi to myslela?

Šaty jsou sice zajímavé, ale bundička, kterou si k nim moderátorka Lucie Koňaříková vzala, mě nudí. Škoda, zrovna od ní bych v oblékání čekala větší kreativitu. Ani boty Lucie nezvolila dobře. Neladí se zbytkem oblečení, které je na tenhle módní výstřelek až moc elegantní.

Kráska z tržnice

Asymetrie je in, zpěvačka Renata Drössler dobře zvolila i top. Minimalistický a výrazný náhrdelník na něm krásně vynikne. Lodičky jsou sice hezké, jenže s modelem barevně neladí. Džíny s vyšisovaným vzhledem zase dodaly zpěvačce vzhled krásky z tržnice. Je to škoda, protože outfit se mi jinak líbí.

Martho, tohle ne!

Zvláštní volba. Tunika s odstíny modré ozdobená bohémskou broží outfitu zpěvačky Marthy Elefteriadu dost uškodila. Příliš volný střih a délka topu jí opticky přidávají kila a zkracují nohy. Boty jsou sice zajímavé, ale k oblečení se vůbec nehodí. Znova bych chtěla zdůraznit, že modrá a černá jdou ruku v ruce jen výjimečně. A zrovna tohle není ten případ.

Sdílejte článek
Štítky Iveta Bartošová vzhled oděv Lenka Kořínková Barbora Štěpánová Renata Drössler Martha Elefteriadu

Přečtěte si také