5 tipů, jak z něj udělat skvělého milence! Tohle musíte vyzkoušet!

Konečně si s jeho penisem užijete! Jak na to?

1. HmotnostPokud chcete mít v posteli výkonného muže, měl by mít BMI v normě. Jakmile bude tlustší, bude mít nejen problém s tím udržet váš rytmus, ale i s chutí na sex. Jeho hladina testosteronu je při nadváze totiž nižší.

2. SpánekDopřejte mu dostatek spánek, při kterém může regenerovat. Muž, který příliš nespí, bude příliš unavený na postelové hrátky. Stejně tak může mít narušenou erekci!

3. CvičeníMuži, kteří se věnují sportu, bývají skvělými milenci. Nemají problémy s erekcí, s testosteronem ani výkonem v posteli. Takže pokud máte línějšího partnera, vyhecujte ho na společný sport.

4. DietaJednoznačně je důležitá strava. Pokud do sebe bude cpát rafinované potraviny, polotovary, instantní jídla, není divu, že nebude chtivý. Zaměřte se na zdravou organickou stravu. Uvidíte, že bude nejen veselý, ale taky vášnivější.

5. AlkoholAlkohol způsobuje problémy s erekcí. A tak nedoporučujeme sex s mužem, který vypil dvě a více skleniček. Erekce buďto nedocílí a nebo velmi rychle odpadne. Najděte si raději abstinenta.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také