Tohle je ta nejhorší věc, která se vám může stát během sexu!

Na tuhle věc pozor! Partner vám ji totiž možná neodpustí.

Sex může být velmi vášnivý a uspokojivý, na druhou stranu ale také pěkně divný a trapný. Vědci se v nové studii tentokrát zaměřili na to, jaké jsou ty nejhorší věci, které se mohou během postelových radovánek stát. Odpověděly jim na to dva tisíce Američanů i Evropanů. A jaké jsou výsledky?

Muži i ženy se v otázce nejhorších sexuálních trapasů rozhodně shodnou. Nejvíc totiž nesnáší, když je někdo během sexu nazve špatným jménem. Necelá pětina dotazovaných pak přiznala, že by se po takovém přešlapu se svým partnerem okamžitě rozešla. Proč taky zůstávat s někým, kdo myslí během sexu na někoho jiného nebo si ani nepamatuje vaše jméno? Muži také nesnáší, když se jejich penis ohne během soulože špatným směrem nebo když je někdo během sexu vyruší. Ženám se pak také nelíbí, když jejich protějšek při sexu prdí.

Výzkumníci se během studie ptali nejen na to, co lidé v posteli nesnáší, ale tak na to, co jim dělá dobře. Výsledky ukazují, že muži milují, když si své sexuální dovádění mohou natáčet. Také nepohrdnou jídlem v posteli či otevřeným oknem. Ženy mimo jiné vzrušuje i to, když jim partner při vášnivém sexu omylem roztrhne nějaké oblečení. Souhlasíte s výsledky, nebo v nich podle vás něco chybí?

Podívejte se na ty nejčastější myšlenky, které mají muži během sexu:

Sdílejte článek
Štítky Sex chyba

Přečtěte si také