Videa

18. února 2015 17:50

Ivana Nádvorníková

Co poradila Paris Hilton "kolegyním" modelkám?

New Yorský týden módy je v plném proudu. Slavná světová modelka Naomi Cambel se rozhodla jednu z největších událostí módy využít pro charitativní účely. Uspořádala módní přehlídku s VIP modelkami, aby tak pomohla upozornit na virovou nemoc ebola.

Kelly Osborne nebo Paris Hilton totiž jen tak po molu chodit neuvidíte. Kelly se také ostatně ani o modelkovskou chůzi nepokoušela. „Pokud se nerozplácnu, tak si opravdu oddychnu,“ svěřila se herečka Rosario Dawson. „Mám tak obrovské boty, že si připadám, jako bych šla v žabkách.“

To Paris Hilton je ze známých osobností skoro nejzkušenější modelka, a tak aspoň v zákulisí udílela kolegyním důležité rady.

„Když chtějí vaši přátelé pomoct a řeknou, že tu jsou pro vás a věnují vám svůj čas, je to to nejvíc, co může být,“ říká Naomi Campbel. „Navzájem si pomáháme, bojujeme jako jeden muž,“ dodává. Podívejte se, jak jim to na mole slušelo.

Další video, které musíte vidět:

Jak to chodí na plesech? Hubnete do šatů?

Jedna z nejelegantnějších událostí plesové sezony - Česko-slovenký ples - se nesl v duchu folklóru a hlavně tance. Na této společenské akci nechyběla například Andrea Kalivodová, Monika Bagárová, Andrea Verešová nebo oblíbená herečka Hana Gregorová. Některé přítomné dámy protančily celý večer, jiné se zase chtěly pochlubit svými krásnými róbami.

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také