Video VIP zprávy: Ne každý se cítí na přehlídkovém mole dobře
Autor: archiv Video VIP zprávy: Ne každý se cítí na přehlídkovém mole dobře

Co poradila Paris Hilton "kolegyním" modelkám?

nadvori. Publikováno: 18.02.2015
New Yorský týden módy je v plném proudu. Slavná světová modelka Naomi Cambel se rozhodla jednu z největších událostí módy využít pro charitativní účely. Uspořádala módní přehlídku s VIP modelkami, aby tak pomohla upozornit na virovou nemoc ebola.

reklama

Kelly Osborne nebo Paris Hilton totiž jen tak po molu chodit neuvidíte. Kelly se také ostatně ani o modelkovskou chůzi nepokoušela. „Pokud se nerozplácnu, tak si opravdu oddychnu,“ svěřila se herečka Rosario Dawson. „Mám tak obrovské boty, že si připadám, jako bych šla v žabkách.“

To Paris Hilton je ze známých osobností skoro nejzkušenější modelka, a tak aspoň v zákulisí udílela kolegyním důležité rady.

„Když chtějí vaši přátelé pomoct a řeknou, že tu jsou pro vás a věnují vám svůj čas, je to to nejvíc, co může být,“ říká Naomi Campbel. „Navzájem si pomáháme, bojujeme jako jeden muž,“ dodává. Podívejte se, jak jim to na mole slušelo.

Další video, které musíte vidět:

Jak to chodí na plesech? Hubnete do šatů?

Jedna z nejelegantnějších událostí plesové sezony - Česko-slovenký ples - se nesl v duchu folklóru a hlavně tance. Na této společenské akci nechyběla například Andrea Kalivodová, Monika Bagárová, Andrea Verešová nebo oblíbená herečka Hana Gregorová. Některé přítomné dámy protančily celý večer, jiné se zase chtěly pochlubit svými krásnými róbami.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Hubnutí do šatů

 

Mohlo by vás zajímat:

Naomi Campbell a její vesmírný dům

Topmodelka Naomi Campbell – Co dostala od milence jako bolestné za kopačky?

Naomi Campbel a Vladimír Doronin, když ještě do sebe byli zamilovaní

Ruský miliardář odkopl Naomi Campbell!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Ulítlá móda z ulice

Video VIP zprávy: Na Oscarech letos převládala tělová barva šatů. Dámy vypadaly, že pod nimi nic nemají!

Móda z Oscarů: Nejvíc in je béžová!

 

Další videa najdete ZDE.

reklama